Jak přeinstalovat Android v mobilu

Jak přeinstalovat Android v mobilu

Jak přeinstalovat Android v mobilu

Chcete-li mít Android čistý jako při koupi nového telefonu, stačí se Jak přeinstalovat Android v mobiludostat do tzv. “recovery mod”. Abyste mohli otevřít recovery, musíte svůj telefon nejdříve vypnout. Poté stačí zmáčknout trojhmat, obvykle to bývá tlačítko zvýšení hlasitosti, domovské tlačítko a nakonec tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu.

Je možné, že se místo do “recovery mod” dostanete do “download mod” (ten mimojiné umožňuje přehrání Software zařízení) v takovém případě vyjměte baterii (pokud nemáte vyměnitelnou baterii, stačí zmáčknout tlačítko pro snížení hlasitosti, v tom případě se telefon restartuje a po jeho zapnutí jej můžete vypnout) a zmáčkněte druhé tlačítko hlasitosti (případně jiné kombinace).

Jakmile se dostanete do recovery mod (viz. obrázek) posunete se tlačítky hlasitosti na volbu “Wipe data/factory reset” poté krátce zmáčknete tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu a vyberete volbu “Yes” (kterou taktéž potvrdíte tlačítkem pro vypnutí a zapnutí). Vyzkoušet můžete i android hry na mobil.

Pak už jen stačí zvolit “Reboot system now”.

Nyní máte telefon tak jak by jste jej dostali při jeho koupi a prvním spuštění.


 

1 komentář na Jak přeinstalovat Android v mobilu

  1. Tohle není přeinstalace vy kreténi, tohle je obnova do továrního natavení. Aspoň to napište správně.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*