3 tipy na elegantní a funkční autodoplňky

3 tipy na elegantní a funkční autodoplňky
3 tipy na elegantní a funkční autodoplňky

Rádi byste trochu vylepšili vzhled vašeho auta? Proč ne? V současné době existuje spousta možností. Určitě navíc nejde o nijak finančně extrémně náročnou záležitost. My vám v následujících řádcích dáme hned 3 zajímavé tipy. Vaše auto díky nim dostane úplně nový rozměr. Navíc získáte funkční záležitosti, jež dokážou vašeho mazlíka také ochránit.  

Kvalitní gumová vana do kufru

Začneme funkční ochranou zavazadlového prostoru. Ten si zaslouží pořízení nové vany do kufru. Vždyť právě ona dokáže udělat z poměrně všedního prostoru zajímavé místo. O to ale až tolik nejde, jedná se totiž hlavně o dokonalý ochranný prvek vašeho auta. Moderní vany se vyznačují jednak protiskluzovým povrchem a jednak také vcelku vysokým lemem. Budete-li převážet něco tekutého, kdy hrozí únik kapalin, určitě se vám bude vana hodit. Jakákoli nehoda nebude nijak drastická, protože vana tekutiny prostě zachytí.


Vkusné autokoberce

Stylový prostor by měl být také pod vašima nohama. I proto se vyplatí vsadit na elegantní autokoberce na míru. Vybírat je lze ve dvou podobách, a to textilní a gumové. Tradičně se volí obojí, kdy se textilní koberce používají spíše v létě a gumové v ostatních ročních obdobích. Gumové varianty jsou vynikající hlavně tehdy, když venku panuje psí počasí. Zachytí vodu a také případně bláto. Tím pádem se do interiéru tyto nečistoty nedostanou.

Poklice na kola

I exteriér vozu může vypadat náramně. K jeho vylepšení vám postačí stylové poklice na kola. Vybírat se dnes dají různé žebrované variace, a to dokonce v mnoha zajímavých barevných odstínech. Ty lze dokonale ladit přímo k samotnému laku vašeho automobilu. Moderní poklice vypadají moc hezky a také dokážou kola ochránit před případným nánosem nečistot. Nakoupit si je můžete stejně jako předchozí zmiňované doplňky pohodlně online.

Zdroj obrázku:

Dziobek / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..