3 věci, které ve vašem životě změní operativní leasing

3 věci, které ve vašem životě změní operativní leasing
3 věci, které ve vašem životě změní operativní leasing

Přemýšlíte o novém autě? Váháte, jestli vůbec má smysl kupovat nové? Upřímně, nemá. Ztrácí na hodnotě už ve chvíli, kdy s ním poprvé vyjedete z autosalónu. Možná budete mít jistotu, že kupujete vůz ve 100% stavu, co vás nezradí a je vybaven nejnovějšími technologiemi. Nicméně toho lze dnes dosáhnout i jinak.

Vhodnou variantou, pokud toužíte po novém vozu, je operativní leasing. Získáte nové auto, a přesto nevyhodíte peníze do vzduchu za něco, co okamžitě ztratí na hodnotě. Kromě toho můžete mít s operativním leasingem nové auto každých pár let.

1. Budete se neustále vozit v novém

Kdo by neměl rád nová auta. Nicméně je jen málo těch, co si je mohou dovolit kupovat každé tři roky. S operativním leasingem je to možné a na výši vašich příjmů vůbec nezáleží. Dají se sehnat auta, co vás vyjdou měsíčně na čtyři tisíce, ale i taková, za něž každý měsíc zaplatíte dvacet tisíc korun. K dražším patří například VW Touareg na operativní leasing. Smlouvu však pokaždé uzavíráte jen na několik málo let. Až vyprší, uzavřete další zase na jiné auto.

2. Už nikdy nezapomenete zaplatit povinné ručení

A taky už nikdy nebudete muset pátrat, které je nejlevnější a nejvýhodnější. Ono vás totiž už vůbec nebude muset zajímat, jelikož se o něj postará leasingová společnost. Vyřeší za vás i spoustu dalších věcí, jako je například přezouvání pneumatik.

3. Získáte volnost

Když si teď koupíte nové auto, budete ho využívat spoustu dalších let. Kdybyste si náhodou za tři roky vzpomněli, že by se vám místo hatchbacku hodilo spíš nějaké SUV, máte docela smůlu. Ano, můžete současné nevyhovující auto prodat a koupit si jiné, nicméně nejspíš na tom proděláte, a ještě si přidáte starosti. Operativní leasing vás neomezuje. Každých pár let auto měníte a vybrat ho lze podle cenových možností i vašich momentálních potřeb.

Takže zkusíte i vy změnit svůj život s operativním leasingem? Zkuste operativní leasing Auto Podbabská.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..