3 zaručené tipy, jak řešit problémy s erekcí


3 zaručené tipy, jak řešit problémy s erekcí

Jsou problémy, o kterých se příliš snadno nemluví. Bezesporu k nim patří také potíže související s erekcí. Je to i váš případ a červenáte se jen při pomyšlení, že byste je měli řešit s odborníkem? Stydět se nemusíte, protože jde o celosvětový problém a jen v České republice přiznalo trable s dosažením či udržením erekce téměř milion mužů. Budete-li se navíc řídit následujícími doporučeními, pravděpodobně nebude návštěva lékaře zapotřebí.

Odbourejte stres

K nejspolehlivějším tipům, jak řešit problémy s erekcí, patří eliminace nadměrného stresu. Právě ten totiž výrazně ovlivňuje veškeré tělní procesy – včetně erekce. Může se přitom jednat o stres, který jste si do ložnice přinesli z práce, ale také strach ze selhání (např. z prvního milování nebo při milování s novou partnerkou).


A jak se stresu zbavit? Většinou pomáhá upřímnost (tzn. nebudete problémy tajit), otevřenost a vzájemné pochopení. Jakmile se partnerce se svým problémem svěříte, uleví se vám a pravděpodobně stres odbouráte.

Vyzkoušejte, co vás (v posteli) baví

Mohla být příčinou erektilní dysfunkce nuda a stereotyp v milostném životě? To zjistíte, až zkusíte něco nového. Nebojte se toho a upřímně partnerce řekněte, po čem skutečně toužíte. A samozřejmě si vyslechněte i jí – třeba nakonec zjistíte, že máte společné nesplněné touhy, o kterých jste si zkrátka jen neřekli.

Dejte šanci přírodním afrodiziakům

Matka příroda je mocná čarodějka. Některým potravinám jsou přisuzovány silné afrodiziakální účinky. Na populární čokoládu, ginkgo bilobu a ústřice však raději zapomeňte, v případě těchto pochoutek nebyla souvislost se zlepšením erekce prokázána. Můžete však důvěřovat starobylé bylině Maca, ženšenu a zinku. Není náhoda, že právě tyto ingredience obsahuje oblíbený doplněk stravy Merlix.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..