3x6m party stan se hodí na různé typy akcí


3x6m party stan se hodí na různé typy akcí

Slyšeli jste již o párty stanech? Pravděpodobně ano, jelikož se dnes jedná o poměrně vyhledávaný sortiment, který současný trh nabídne. Zvláště proto, že párty stany 3x6m akce jsou jistotou toho, jak můžete tento sortiment nakoupit levně, a to s jistotou slev, které mohou být v řádech až několika desítek procent. To ale není jediná výhoda daného řešení.

Připomeňme, že párty altány 3×6 jsou k dispozici také ve dvou konstrukčních řešeních, v různých barevných variantách, stejně jako s možností zvolit si různé typy samotných plachet, nebo příslušenství. A to vše rozhodně velmi výrazným způsobem zvyšuje možnosti použití. Pojďme se společně podívat, kdy se může hodit i vám.

Párty stan 3×6 oceníte na své zahradě

3x6m party stan se hodí na různé typy akcíPrvním místem, kde najde 3x6m party stan své uplatnění, je určitě vaše zahrada. Můžete namítat, že různá garden party pořádáte jenom při příznivém počasí. To je sice pravda, ale jistě víte, že počasí i předpovědi jsou nevyzpytatelné a tak párty stan 3×6 může být skvělým řešením, jak ochránit své hosty třeba před větrem, sluncem, ale i deštěm. Pokud je něco, co rozhodně oceníte, je to celková velikost stanu, protože 18 metrů čtverečných už zajistí, že se dovnitř vejde větší množství hostů. Nehledě na možnost praktického uspořádání stolů, nebo třeba sezení.


3×6 party stan jako krytý prodejní prostor

Druhá možnost využití se týká především, firemních zákazníků. I když těm také může tento zmiňovaný 3×6 zahradní stany a altány poslouží při různých oslavách nebo teambuildingových akcích, primárné varianty použití mohou být jiné. A to takové, že party stan 3×6 může posloužit jako improvizovaný prodejní prostor. A kde konkrétně? Jako nejlepší využití se nabízí:

  • Různé předváděcí akce
  • Veletrhy
  • Trhy a podobné formy stánkového prodeje

Dané řešení se tak z praktického hlediska stane jedním z nejlepších, které se vůbec nabízí. Jak vaše zboží, prospekty a další materiály budou kryté třeba před deštěm a dalšími rozmary počasí. Jelikož párty stan 3x6m nabídne skutečně dostatečný prostor, není problém ho využít třeba i na zřízení mobilní kanceláře, pro individuální dotazy vašich klientů. Kreativitě se v tomto ohledu zkrátka meze nekladou.

Party stan 3×6 vytvoří zázemí na různých veřejných akcích

Ani firemní, ani soukromý segment stále není tím jediným, na kterém by party stan 3×6 našel své uplatnění. Připomeňme si i možnosti různých městských slavností, komorních hudebních nebo divadelních festivalů, ale i řadu dalších podobných událostí, které jsou zaměřeny na kulturu. I sem se toto řešení hodí, jelikož pomůže vytvořit zázemí pro konkrétní hosty. A to i ve chvíli, kdy má celá akce omezený rozpočet. Právě prodej zahradních párty stanů 3×6 ve slevě je ideální cestou, jak dané řešení pořídit skutečně levně. Navíc nebude použitelné jenom jednorázově, jelikož při správné péči i skladování je jeho životnost velmi dlouhá. Na budoucí ročníky tak bude zázemí pro hosty vždy ve všech ohledech dokonale zajištěno.

 

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..