4 tipy, jak okořenit váš sexuální vztah

4 tipy, jak okořenit váš sexuální vztah
4 tipy, jak okořenit váš sexuální vztah

Všeobecně známým faktem, je, že jednou z věcí, na kterých spousta vztahů postupem času umírá, je nedostatečná fantazie při sexuálním životě. Časem sexualita spadne do naprosto zaběhlých kolejí, a nepříjemným dopadem nakonec je, že nás dokonce přestane postupně úplně zajímat. Naštěstí ale v mnoha případech lze sexuální život okořenit jednoduchými radami.

Hledejte taková místa, která jsou pro vás nová

Při rozkoši se to nezdá, ale naše tělo opravdu vnímá naprosto všechno. Jednou z věcí, která spadá do neuvěřitelného stereotypu v sexuálním životě párů, je především místo, kde se běžně milují. Časem začneme už i ložnici vnímat jako naprostý stereotyp. Přitom existuje spousta míst, některá dokonce i příjemně riskantní, která na nás budou při milování působit mnohem příjemněji.

Sexuální panna? Už dávno není jen nafukovacím balónkem

Ačkoliv se vám to může zdát zvláštní, tak jsou moderní sexuální panny už něčím zcela jiným, než bývávali. Sami se podívejte na e-shop Topsexdolls.cz, kde najdete ohromný výběr rozličných panen od značek jako WM Dolls. Vybírat si můžete různé druhy postavy, barvu očí, vlasů i kůže. Přední výhodou je použití realistických vlasů a silikonový povrch, který dokonale imituje běžnou kůži.

4 tipy, jak okořenit váš sexuální vztah

Najděte nové, zajímavé pozice

Nová pozice dokáže z běžného milování udělat mnohem víc, než byste si dokázali představit. Vedle toho, že se jedná o něco nového, na co nejste zvyklí, jde především o opravdovou výzvu pro oba dva, kteří se milují. Pokud se navíc cítíte ve výborné kondici, tak můžete zkusit i takové pozice, které jsou fyzicky velice náročné!

Neopakujte stále tu stejnou předehru

Bohužel… pro spoustu mužů a žen se stane předehra neuvěřitelně ohranou písničkou. Bez jakékoliv legrace se doopravdy den, co den při milování oddávají naprosto stejné předehře, jako kdykoliv předtím. Přitom se jedná o jedno z těch míst, u kterých se dá vymyslet opravdu nejvíc! Buďte tak originální, a nezbijte předehru jen jako „povinnost před sexem“.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..