5 důvodů, proč byste měli mít Subaru

5 důvodů, proč byste měli mít Subaru
5 důvodů, proč byste měli mít Subaru

V posledních několika letech získávají na oblíbenosti vozidla Subaru, ostatně není se čemu divit, protože jsou spolehlivá, stylová a bezpečná. S velkou pravděpodobností vás zajímají nejen technické záležitosti, ale také cena. V následujících řádcích vám dáme hned pět pádných argumentů, proč se vyplatí do značky Subaru investovat.

Ekologicky šetrné

V současné době se spousta zákazníků zaměřuje i na to, jaký dopad má vozidlo na životní prostředí. Subaru má ve svém produktovém portfoliu nejen elektrické a hybridní verze, ale i modely s takřka nulovými emisemi.

Subaru jako společnost se zavázala přispívat ke snižování množství odpadu, a proto její výrobní závody neposílají odpad na skládky, ale místo toho ho recykluje.

Pohon všech kol

Pokud se podíváte na Subaru bazar, narazíte na modely s pohonem všech kol. Vozidla přitom mají kromě pohonu všech čtyř kol i symetrický pohon AWD, který funguje tak, že plynule přenáší výkon na všechna čtyři kola. Systém je účinnější a vytváří menší tření, což se projeví vyšším výkonem.

Odolnost

Stejně tak vás potěší, že nebudete často navštěvovat Subaru servis, protože vozidla jsou odolná. Vybavená jsou totiž špičkovým motorem i perfektními brzdami, stejně tak mají vynikající převodovku a odpružení.

Spolehlivost

Spousta automobilových společností se zaměřuje na luxus a funkce, které jsou sice příjemné, nicméně nemají až tak velký vliv na životnost. Subaru vynakládá své úsilí na to, aby jeho vozidla byla vyrobena z těch nejlepších a nejkvalitnějších součástek.

Cenová dostupnost

Závěrem nesmíme zapomenout na to, že jsou auta cenově dostupná. I zánovní či úplně nový model můžete zakoupit za 600 tisíc korun. Stačí se podívat na ceník na webové stránce Subaru-alm.cz, kde najdete kompletní portfolio automobilové značky Subaru.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..