Ako získať najznámejšie svetové vône skutočne lacno?

Ako získať najznámejšie svetové vône skutočne lacno?

Ako získať najznámejšie svetové vône skutočne lacno?

Na každom kroku na nás striehnu samé „najvýhodnejšie“ obchodné ponuky. Všetko je zrazu všade najlacnejšie, najvýhodnejšie a najlepšie. Aj ten najobyčajnejší tovar je zo dňa na deň tým najlepším a zároveň najlacnejším produktom na svete. Aspoň tak nám to z každej strany tvrdí marketing a všadeprítomné reklamy. Ako sa v tom potom máme vyznať? Keď nám každý chce nanútiť práve tie jeho najlacnejšie parfémy?

Každé riešenie má niečo do seba.

Netvrdíme, že parfumy FM Group sú najlepšími na svete za najvýhodnejšiu cenu. Je mnoho firiem a značiek, ktorých parfumy sú lacnejšie, v niečom zaujímavejšie a v každom prípade vždy v niečom iné. Takisto aj originálne a značkové parfumy majú čosi do seba a vo veľa veciach sú zaujímavejšie ako rôzne iné riešenia. Avšak aj parfumy FM Group majú čím osloviť a sú špecifické napríklad v tom, že sa orientujú na predaj kvalitných parfumov vo svetových vôňach tak, aby boli dostupné takmer pre každú/každého milovníčku/milovníka vôní. A so zachovaním veľmi vysokej kvality. Ako to robia?

Ako predávať kvalitné parfumy lacno?

Je viac spôsobov, ako sa dá dosiahnuť niečo také. Od tých komplexnejších procesov po najjednoduchšie. FM Group používa mnoho spôsobov na výrazné zníženie konečnej ceny parfumov. Jedným z najjednoduchších spôsobov je napríklad použitie čo najjednoduchších flakónov bez zbytočných drahých ozdôb. Výrobné ceny sa dajú tiež veľmi znížiť použitím rovnakých flakónov pre veľký počet rôznych parfumov. Aj takto jednoducho sa dá ušetriť značná časť sumy z ceny parfumu.


Ako získať najznámejšie svetové vône skutočne lacno?

Jednoduché a lacné flakóny alebo vyzdobené a o to drahšie flakóny pre parfumy?

Však si len predstavte koľko môže stáť výroba unikátnych flakónov pre každý jeden parfum. A zároveň, keď je každý z týchto flakónov prehnane vyzdobený, zložitý s použitím drahých materiálov – v konečnom dôsledku sú tieto flakóny krajšie a na pohľad príťažlivejšie, no aj oveľa drahšie. A pre ľudí, ktorí sa zameriavajú len na to čo skutočne potrebujú a používajú – teda na vôňu – sa orientuje aj firma FM Group so svojimi jednoduchšími flakónmi a lacnými parfumami.

Spôsob predaja a jeho vplyv na cenu

A toto je len jeden zo spôsobov ako sa dá ušetriť na výrobe a predaji parfumov. Veľmi dôležitými faktormi sú tiež použité predajné kanály, marketing a celkovo predajný systém. A všetko má svoje za a proti. Parfumy FM využívajú tie najjednoduchšie metódy na predaj svojich produktov. Namiesto predražených reklám v televíziách, rádiách, obrovských pútačov a podobne používajú radšej priamy predaj bez použitia akýchkoľvek takýchto drahých a nie vždy efektívnych (zato spoľahlivo otravných) spôsobov predaja.

Jednoduché a lacné názvy alebo draho „prenajaté“ mená celebrít?

Čo by ste si vybrali vy? Jednoduchý názov parfumu, keď by vás skvelá vôňa vyšla na maximálne 15,80 Eur? Alebo radšej niečo so zvučnejším a celosvetovo známym menom, značkou – keď by vás parfum vyšiel aj 3 – 4 násobne viac? Toto boli spomenuté len tie najzákladnejšie spôsoby ako sa dá ušetriť pri výrobe a predaji kvalitných parfumov. Viac spôsobov a informácii si môžete pozrieť v článku o alternatívnych parfémoch.

Čo poviete teda na Parfumy FM Group? Dáte im šancu?

 
51Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..