Aktivní kancelář aneb proč je vhodné skloubit práci se sportem?


Aktivní kancelář aneb proč je vhodné skloubit práci se sportem?

Jakou kancelář či pracovnu byste si představovali? Moderní? Nebo spíše tradiční? A co byste řekli trendu současné doby, kanceláři aktivní? Co si pod tímto pojmem představit? Dozvíte se z následujícího článku.

Aktivní kanceláře jsou hitem současné doby. Tedy kanceláře, v nichž se zaměstnanci při práci mohou oddávat i sportovním aktivitám. Že ty s prací moc dohromady nejdou? Ale jdou. K tomu, abyste práci skloubili se sportem, stačí docela málo. Jako například vyměnit kancelářskou židli za balanční míč. Za něj vás vaše záda budou milovat.

Zaběhejte si při práci na běžícím pásu

Další možností je zvýšení desky pracovního stolu (v tom případě doporučujeme výškově nastavitelný kancelářský stůl) a výměna židle za běžecký pás. Ano, v tom případě místo sezení poběžíte. Za to si vás zamiluje vaše srdíčko, plíce i oběhová soustava. A pak že je sedavé zaměstnání nezdravé. Když z něj tu a tam uděláte zaměstnání běhavé, tak rozhodně ne!

Chytrý kancelářský nábytek

Možností je však mnohem víc. Například v segmentu kancelářských židlí najdete velmi zajímavé a zdraví prospěšné modely. Vaší pozornosti by neměla uniknout třeba sedlová židle Epsom s opěradlem a houpací mechanikou, kterou seženete například na e-shopu ajprodukty.cz. Ta vás sice vyjde na necelých 19 tisíc korun, ale za to si při práce budete doslova a do písmene lebedit. Váš pohybový aparát tedy určitě.

Opravdu chytrá kancelářská židle

Tato designová židle v první řadě disponuje hned několika možnostmi nastavení, jejichž výsledkem je maximální pohodlí a ergonomie. O tu totiž při obzvláště dlouhém sezení jde především. Opěradlo židle navíc lze otáčet o 360° – umístit jej tak můžete vzadu, po straně i vepředu. Zdraví jsou však velmi prospěšné i tzv. sedlové židle.

Moderní kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek, jak vidíte, prošel velkou proměnou! Takovýchto zajímavých kousků do kanceláří a pracovat ovšem na e-shopu najdete mnohem víc. Na e-shopu zjistíte, že ozdobou vaší kanceláře se může stát třeba i kancelářská skříň. Stejně jako moderní kancelářský kontejner, regál a paraván, které z vašeho pracovního prostoru dokážou udělat moderní kancelář 21. století.

Aby vám práce šla lépe od ruky

Své místo v moderních kancelářích však mají i praktické akustické panely, které tlumí hluk a přispívají tak k většímu soustředění pro práci. A tím i přispívají k jejím lepším výsledkům. Nabídka trhu je v tomto ohledu opravdu bohatá, chce to jen najít si čas a celou si ji projít. A vybrat produkt či produkty, které vámi vykonávanou práci povznesou na novou úroveň. Uvidíte, jak vám tak práce samotná půjde od ruky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..