Ambrobene s úporným kašlem zatočí


Ambrobene s úporným kašlem zatočí

Léto se pomalu ale jistě chystá předat své žezlo podzimu. S jeho příchodem budeme opět muset čelit sychravějšímu počasí, které zalézá pod kůži a oslabuje imunitu. Podzimní plískanice s sebou přinášejí nápor na lidské zdraví. Stačí málo a člověk se nachladí a potrápí ho kašel nebo rýma. Říká se, že léčená i neléčená rýma trvá týden, zato kašle se možná hned tak nezbavíte. Mnohdy bývá úporný a organismus vysiluje. Jak si pomoci běžně dostupnými léčivými prostředky, abychom se co nejdříve vyléčili?

Který prostředek je na léčení kašle nejlepší?

Na trhu je k dispozici hned několik druhů prostředků proti kašli, které pracují na podobném principu. Usnadňují vykašlávání a kašel zmírňují. Chcete-li léčit od kašle i malé děti, či dokonce kojence, vyzkoušejte Ambrobene, jenž je vhodný také pro dospívající a dospělé. Což je velká výhoda – s jednou lahvičkou se tak může od kašle léčit celá rodina. Ambrobene pomáhá při akutním i chronickém onemocnění dýchacích cest, které doprovází úporné a obtížné vykašlávání – například akutní zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Pomáhá také při infekčním onemocnění dýchacích cest a zánětech vedlejších nosních dutin.


Jaký je rozdíl mezi vlhkým a suchým kašlem?

Asi to zažila většina z nás. Kašel dovede docela hodně potrápit, protože oslabuje svojí úporností. Přitom je nutné rozlišovat, jestli se jedná o kašel vlhký, nebo suchý. Každý se totiž léčí jiným druhem léčivého prostředku. Vlhký kašel se léčí pomocí mukolytik, která rozpouštějí hlen, a expektorancia, jež usnadňuje odstranění vazkého hlenu z dýchacích cest. Naproti tomu k léčbě suchého kašle se používají antitusika, která projevy kašle tlumí.

Na vlhký kašel je ideální Ambrobene

Ambrobene je vhodným léčivem v případě vlhkého kašle. Umí rychle a účinně rozpouštět hlen. Tím samozřejmě usnadňuje vykašlávání a zároveň zklidňuje podrážděné průdušky a ulevuje jim. Ambrobene také zvyšuje imunitu dýchacích cest a současně napomáhá průniku antibiotik. Těchto pět jeho účinků dělá z Ambrobene jedinečný léčivý přípravek, který by neměl chybět v žádné domácí lékárničce, chcete-li být dobře připraveni na nadcházející chladnější počasí. Ambrobene je možné koupit i bez lékařského předpisu.

Jak se Ambrobene užívá?

Ambrobene se prodává jako roztok, sirup, tablety i tvrdé tobolky. Užívá se obvykle s jídlem a je třeba ho důkladně zapít čajem, ovocnou šťávou nebo vodou. Účinnost přípravku přitom podporuje dostatečný příjem tekutin.

Režimové opatření při vlhkém kašli

Léčbu kašle pomocí Ambrobene sirup je však také nutné podpořit léčebným režimem nemocného. Určitě k tomu patří zvednutí horní části těla do vyšší polohy pomocí polštářů. Nemocný dále musí dodržovat klid na lůžku a měl by přijímat dostatečné množství vhodných tekutin – slabý černý nebo ovocný čaj, minerálky nebo obyčejná voda s citronem. Dobré je také v okolí nemocného zvlhčovat vzduch, krátce a intenzivně v místnosti větrat.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.