Angry Birds hry


Angry Birds hry
Angry Birds hry

Kdo by neznal roztomilé ptáčky, které se snaží zničit zlá prasata, která jim vzala jejich vejce? Přesně tak, řeč je o Angry Birds! Tato série od studia Rovio obsahuje hned několik dílů, a každý z nich přináší něco nového a jedinečného. O co přesně se jedná?

Základní hra

Základní hra Angry Birds je, podobně jako ostatní hry této série na stažení z Google Play zdarma. Hráčům se tak zalíbila, že Rovio se rozhodlo pro další pokračování hry s nazlobenými ptáky, a vznikly tak další a další hry s unikátním obsahem.

Angry Birds Rio

Po úspěchy první hry světlo světa spatřilo pokračování v podobě Angry Birds Rio. Tento díl hry byl vytvořen inspirací z filmu Rio, a navíc obsahuje také nové prvky, díky kterým hra získala úplně jiný nádech s novou akcí.

Angry Birds Space

Hráči ale lačnili po dalším pokračování, a Rovio rychle přispěchalo s dalším pokračováním ságy Angry Birds s přívlastkem Space. Hra vedle několika dalších postav zohledňuje také působení gravitace u různých planet a podobě.

Angry Birds StarWars

Další pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Příštím dílem Angry Bids bylo téma hvězdných válek a vzniklo tak Angry Birds StarWars. Zde na vás čekal opět přepracovaný model hry, novinky v podobě nových postav a jejich schopností.


Angry Birds StarWars II

StarWars vyvolalo u fanoušků maximální sympatie, Rovio tak nelenilo a začalo pracovat na pokračování Angry Birds StarWars II. Světe div se, i zde přibylo několik nových postav a schopností, díky kterým jste levely projížděli závratnou rychlostí.

Angry Birds GO!

Zde se série tak trochu láme, neboť Angry Bird GO! nejsou klasické levely, kde pomocí praku ničíte nepřátele, ale tentokráte se jedná o závody. Mezi sebou závodí jak prasata, tak ptáci, celkově se hra Rovio velice povedla!

Angry Birds Transformers

Další film zapracovaný do série Angry Birds na sebe nenechal dlouho čekat, a vzniklo tak další pokračování série v podobě Angry Birds Transformers, který opět přinesl zpět klasickou akci praku a ničení nepřátel.

Angry Birds Season

Toto pokračování známé ságy vstoupilo do dějin, ptáci zde s prasaty bojují v různých ročních období, takže se mění vzhled hry i levely, hra dostávala stále nové a nové updaty, takže byla mezi hráči velice oblíbená již od začátku

Angry Birds 2

No a posledním počinem finského studia Rovio je pokračování Angry Birds 2, která přináší přepracovanou fyziku hry, nový systém soubojů a přidělování ptactva na váš prak. Budou následovat další rozšíření i pro dvojku?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..