Bazén a kdy je nejvhodnější doba pro jeho pořízení? Budete se divit


Bazén a kdy je nejvhodnější doba pro jeho pořízení? Budete se divit
Bazén a kdy je nejvhodnější doba pro jeho pořízení? Budete se divit

Věřte, nebo ne, nejvhodnější čas pro pořízení bazénu je na podzim. Takže naložit si bazén pod stromeček není vůbec nic divného. Pokud po něm už dlouho toužíte, je ta nejvhodnější chvíle zapřemýšlet nad pořízením právě teď, v době, kdy jsou všechny bazény zazimované a těší se na další sezonu.

Zahradní bazén na podzim

Pořád si lámete hlavu, jaké jsou důvody k pořízení právě teď?

  • V této době seženete bazén podstatně levněji než v sezoně, jelikož se doprodávají kousky, které na skladě po létě zůstaly. Mnohdy takové slevy dosahují vysokých procent, takže se stačí jen podívat, jak moc právě teď ušetříte.
  • Zima se k nám sice neúprosně blíží, ale ještě není tak na koni, aby venku přestali pracovat řemeslníci. A ti mají v tuto dobu o dost více volného času než v letní sezoně. Využijte toho a stavba vašeho bazénu může začít klidně zítra.
  • Na jaro budete mít tak vše jednoduše připravené. Když si zajistíte i ohřev vody, koupací sezóna u vás začne klidně již s prvními horkými paprsky.

Proč si pořídit bazén BENEFIT?

Jak je známo, voda je vzácná. Proto často například chytáme dešťovou vodu na zalévání zahrádky. Vodou by se rozhodně nemělo plýtvat, a proto specialisté ve vývojovém centru vyvinuli bazén BENEFIT. Voda v tomto bazénu důmyslně cirkuluje, tudíž se jeho provoz stává ekonomičtější a spotřeba vody klesá na minimum. Pokud jej budete správně udržovat, s vodou budete mít naprosto minimální starosti.

Kam zahradní bazén umístit?

Pokud máte vybrané místo, musíte vzít také v potaz prostor pro umístění nezbytných technologií a sítí, jako jsou přívod elektřiny a vody. Nejvhodnější je zapustit bazén do tří čtvrtin jeho výšky a kolem vršku vystavět terasu. Nezapomínejte také na soukromí a vystavějte si okolo své zahrady plot nebo alespoň vysázejte stromky.

A kdy si svůj zahradní bazén pořídíte vy?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..