BOZP lze školit online. Na platformě INSTRUCTOR to již dělají tisíce firem

BOZP lze školit online. Na platformě INSTRUCTOR to již dělají tisíce firem
BOZP lze školit online. Na platformě INSTRUCTOR to již dělají tisíce firem

Ze zákona plynoucí povinnost školit své zaměstnance v oblasti BOZP, tedy bezpečnosti práce a současně požární ochrany, stojí firmy nemalé prostředky. Náročnou je pro malé, střední i velké firmy. Čím větší obrátka mezi zaměstnanci ve firmě je, tím je organizace školení náročnější. Nejlépe se s problémem vypořádaly ty firmy, které přešly na online školení BOZP, ale i organizaci dalších zákonem požadovaných školení tímto praktickým způsobem.

Školte BOZP bez chyb a moderně online formou

V první řadě je důležité zdůraznit, že školení BOZP formou online školení zcela splňují zákonné požadavky. A nejen to. Na rozdíl od školení, kdy zaměstnanci s podpisem smlouvy pouze „podstrčíte“ papír s tím, že školení BOZP absolvoval, jsou skutečně reálným proškolením užitečným pro zaměstnance i pro vás jako zaměstnavatele.

Na školení BOZP lze využívat speciální platformy firmy PREVENT

INSTRUCTOR – LMS pro každého

Společnost PREVENT provozuje vzdělávací platformu INSTRUCTOR (LMS – Learning Management System), která je určena firmám všech velikostí a nabízí hotové kurzy, včetně školení BOZP, ale rovněž i možnost vytvářet si vlastní kurzy podle potřeby toho konkrétního zaměstnavatele. Tato vzdělávací platforma šetří firmám čas i finance. Je schopna nahradit i několik zaměstnanců v personálním oddělení. Umožňuje studium (školení), testování znalostí, certifikaci, vyhodnocuje, poskytuje reporty, hlídá termíny při nutnosti opakovaných školení a má implementovány potřebné notifikace.

EDUNIO – firemní vzdělávání pro náročné

Ještě sofistikovanější firemní vzdělávání pak umí firmám nabídnout druhá platforma společnosti PREVENT – EDUNIO. Ta je určena zejména pro větší firmy a nabízí ještě pokročilejší nástroje nejen pro zákonná školení, ale kompletní firemní vzdělávání. EDUNIO proto využijete jak k zákonnému proškolování, tak k potvrzování ze strany zaměstnanců o seznámení se s různými dokumentacemi, předpisy a nařízeními, ale třeba i k bonusovému vzdělávání zaměstnanců, které slouží jako benefit pro zaměstnance.

PREVENT jako koordinátor BOZP

V rámci platformy INSTRUCTOR (i EDUNIO) jsou již zákonná školení a další poptávaná školení ze strany firem předpřipravena. Avšak jestliže máte na obsah školení speciální požadavky, lze po dohodě s firmou PREVENT změnit obsah těchto školení, ale rovněž si vytvořit školení vlastní. Jde to velice jednoduše. Platforma umožňuje implementaci všech běžně používaných prezentačních formátů, k tomu pak nabízí veškeré mechanismy implementovány v rámci systému INSTRUCTOR, tedy například již zmíněné hlídání termínů, reporty, notifikace apod. Ale s firmou PREVENT můžete získat i koordinátora BOZP. Ve firmě vám poradí, kdy vám vzniká povinnost určit koordinátora BOZP a rovněž funkci zastanou. Ani koordinátor BOZP tak nemusí být vašim zaměstnancem.

Pracovnělékařské služby na klíč

Trápíte se ve firmě se zákonným zajištěním pracovnělékařských služeb? Společnost PREVENT se může stát vašim partnerem i v této oblasti. Pracovnělékařské služby zajišťuje pro firmy zcela na klíč. Nabízí zavedení agendy pracovnělékařských služeb, tedy vstupní vyšetření, identifikace zdravotních rizik a jejich hodnocení, kategorizaci prací, nastavení lékařských prohlídek i kompletní zpracování dokumentace v oblasti pracovnělékařských služeb. Získáte nonstop poradenství v režimu 24/7. Firma zajistí školení první pomoci na pracovišti, též pravidelné posuzování zdravotních rizik a šetření na pracovišti. Samozřejmostí je poskytnutí pracovnělékařských prohlídek v Praze i mimo Prahu, včetně zajištění specializované péče.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..