Břidlicové podnosy posunou váš zážitek z jídla na novou úroveň

Břidlicové podnosy posunou váš zážitek z jídla na novou úroveň
Břidlicové podnosy posunou váš zážitek z jídla na novou úroveň

Břidlice se uplatní nejen v exteriéru, ale také v interiéru. Především v kuchyni, kterou pomalu dobývají elegantní břidlicové desky.

Desky z břidlice nemusíte používat jen jako elegantní obklad plotu nebo doplněk v interiéru. V moderních domácnostech se skvěle uplatní i jako náhrada za talíře.

Břidlicové podnosy

Břidlicové desky jsou obecně velice podceňovaný materiál. V posledních letech sice postupně získávají na popularitě, většina lidí ale stále neobjevila jejich obrovský potenciál. Vždyť už na první pohled vypadá naprosto úchvatně. A o to víc si ji oblíbíte, pokud zjistíte, co všechno se s ní dá vlastně dělat.

O obkladech na zahradě jste už určitě slyšeli. Břidlice desky je možné použít jako skvělou střešní krytinu, k obložení plotu, vytvoření cestičky, ale také k vytvoření naprosto dokonalé podlahy, koupelny nebo doplňků do domácnosti. Některými z těchto doplňků si můžete výrazně zlepšit život i vy. Břidlicové podnosy totiž posunou zážitek z celého pokrmu na úplně jinou úroveň.

Nový kulinářský zážitek

Břidlicová deska se používá především k servírování sushi, jednohubek nebo malých dezertů. V dnešní době už jsou naprosto běžně k dostání v různých velikostech a v celé řadě prodejen. Jejich cena navíc není vůbec vysoká. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že by vám několik břidlicových podnosů zruinovalo celý rodinný rozpočet. Musíme ale říct, že za těch pár korun tato investice opravdu stojí.

Jídlo servírované na břidlicovém podnosu totiž posune celý kulinářský zážitek na úplně jinou úroveň. Její vlastnosti vám navíc výrazně usnadní práci. Břidlice je totiž poměrně nenasákavá, díky čemuž je odolná i vůči znečištění různými tekutinami (například vínem nebo kávou). Díky speciálnímu filmu, který je nanesen na každém podnosu, se pak bude jejich čistění a umývání velice snadné.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..