Cesta k domu jako ze žurnálu vede přes bytového architekta!

Cesta k domu jako ze žurnálu vede přes bytového architekta!
Cesta k domu jako ze žurnálu vede přes bytového architekta!

Toužíte po moderním bytu jako ze žurnálu? Dopomůže vám k němu bytový architekt.
Bytový architekt se v první řadě vyzná. V trendech, barvách i materiálech. Především však na interiér nahlíží trošku jinak než my. Dokáže zvýraznit jeho přednosti a skrýt nedostatky. Zkrátka je schopen na maximum využít jeho potenciál, ať již estetický či praktický.

Funkční a harmonický interiér

Byt navržený bytovým architektem je na pohled dokonalý. Z estetické i praktické stránky. Jednoduchý, funkční, praktický a esteticky kvalitní. Vyladěný do posledních detailů, které se podílejí na dojmu z interiéru jako celku. Ale také harmonický a barevně i materiálově nepřeplácaný. Takový interiér vám však nevrhne jen dobrý bytový architekt. Zkušený a ochotný naslouchat potřebám a individualitě svého klienta. Ten totiž bude tím, kdo v něm bude bydlet.

Jak poznáte dobrého bytového architekta?

To však neznamená, že se v jeho práci neodráží vlastní styl a vkus, který je v podstatě jeho rukopisem. Proto se při výběru konkrétního bytového architekta nejdříve seznamte s výsledky jeho práce.
Zajímejte se o to, s jakými materiály nejraději pracuje a jaký styl mu je vlastní. Velkou výpovědní hodnotu mají galerie dosavadních prací, které renomovaní návrháři mívají k dispozici na svých webových stránkách.

Připravte si svou vizi

Líbí se vám? Obraťte se na něj a představte mu svou vizi. Pokud nějakou máte. Pokud ne, bytový architekt vyzpovídá spíše vás. Vyžádá si půdorysnou dispozici domu a fotografie. Především se vás však bude snažit co nejlépe poznat. Zjistit, jaký styl, barvy a materiály se vám líbí. V případě rekonstrukce, jakých problémů se chcete zbavit. A samozřejmě, jakou částku jste ochotni do interiéru investovat. Čím více informací o vás nashromáždí, tím osobitější interiér vám bude moci navrhnout. Interiér ve všech ohledech na míru vám a vašim potřebám.

Aby se ze zařízeného domu stal i domov

Práce bytového architekta bývá rozfázovaná. Nejprve navrhne dispoziční uspořádání nábytku, materiály a barvy. Následně vytvoří 3D vizualizaci s designem interiéru a připraví projektovou dokumentaci s výkresy plánů a seznamem všech prvků. Po celou tuto dobu do návrhu samozřejmě budete moci zasahovat a měnit ho. A to až do okamžiku, kdy na něm v podstatě nebude co měnit. Vdechnout život ale i interiéru doladěnému do posledního detailu budete muset vy. Zabydlet ho. Udělat z perfektně zařízení místnosti domov.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..