Chcete, aby se k vám zákazníci vraceli? 


Chcete, aby se k vám zákazníci vraceli? 


Podnikáte v gastronomii, ať již provozováním restaurace, kavárny či cukrárny? Poradíme vám, co udělat pro to, aby se u vás nejenom dveře netrhly, ale především, aby se od vás hostům vůbec nechtělo. 

Vést takovou restauraci rozhodně není nic snadného. Zaměstnat musíte dobrého kuchaře, manažera a ochotný sympatický personál. K tomu se v ideálním případě musíte nacházet na nějakém strategickém místě, okolo kterého projde hodně lidí. Těm u vás musí celkově líbit. A samozřejmě se jim musí dobře sedět – ideálně na nábytku z portfolia e-shopu www.dublino.cz. Není toho zrovna málo, že?

Aby se u vás dveře netrhly

K tomu, aby se k vám vraceli, na čemž vám zřejmě coby dobrému podnikateli záleží, si samozřejmě musí dobře pochutnat, ale nejenom to. Oni se u vás musí celkově dobře cítit. Vyhovovat jim musí celková atmosféra daného zařízení, ale také nábytek, na kterém sedí, ať již se jedná o židle či křesílka. Na tom všem záleží nejenom to, zda budete prosperovat, ale mnohdy bohužel i to, zda v konkurenci obstojíte a přežijete.


Nábytek do restaurace nepodceňujte

Člověk potažmo zákazník a ve vašem případě konzument je z velké části poháněn psychikou. V restauračním zařízení stejně jako kavárně či cukrárně se mu v první řadě musí líbit. Z tohoto důvodu je vřelá a přátelská atmosféra, která by z vašeho zařízení měla na první pohled vyzařovat, klíčová. Nový zákazník totiž pokrmy ochutná až poté, co se u vás vůbec rozhodne posadit. A sedět by se mu mělo dobře!

Chcete, aby se k vám zákazníci vraceli? 

Nábytek do restaurace

Z tohoto důvodu vsaďte na kvalitní nábytek do restaurace (stejně jako na nábytek do kavárny). Na ten se specializuje například již zmíněný e-shop dublino.cz, ať již se jedná o židle (klasické, barové, vintage, venkovní), křesla a pohovky, lavicové systémy, zkrátka vše, co z vašeho zařízení udělá prvotřídní podnik. Pokud se na jeho zařízení necítíte, nezdráhejte se obrátit na interiérového designéra. Sice si za jeho služby něco připlatíte, ale věřte, že výsledek bude stát za to.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..