Chybí vám na zahradě praktický domek? Do příští sezóny byste to měli napravit!

Chybí vám na zahradě praktický domek? Do příští sezóny byste to měli napravit!

Možná nyní kroutíte hlavou a představujete si nevzhledné kůlny na harampádí, které jste vídali v dětství na zarostlých zahrádkách vašich sousedů. Dnes už ale zahradní stavby vypadají úplně jinak – jsou stylové a slouží mnoha účelům.

Prožijte na zahradě všechna roční období

Milujete zahradní párty, dny strávené venku s dětmi či s přáteli? Pokud vás mrzí, že vám podzimní plískanice překazí oblíbený způsob trávení víkendu, nedovolte jim to. Domky z prvotřídního dřeva s dlouhodobou životností, které splňují veškeré normy na bezpečnost, mohou být skvělým útočištěm. Obyvatelná dřevostavba vám umožní kdykoliv se schovat do tepla, a pokud ji navíc vybavíte zastřešenou terasou, prodloužíte si sezónu o několik měsíců. Zahradní domky od profesionálů, mezi něž se řadí například společnosti Herold nebo Palmako, vám umožní strávit v přírodě třeba celé léto, aniž byste museli dělat ústupky v míře komfortu.

Co dělat, když potřebujete svůj klid a děti si chtějí hrát?

Na zahradě může najít své útočiště každý člen rodiny. My dospělí si po pracovním týdnu rádi někam sedneme s občerstvením a dobrou knihou, zatímco ti menší berou přírodu jako jedinečnou možnost dokonale se vyřádit, ať už svítí slunce, nebo lije jako z konve. Domečky pro děti se snadno stanou královstvím vašich ratolestí, kde se jejich fantazie rozběhne na plné obrátky. Pro váš odpočinek zase skvěle poslouží pergola nebo altánek, odkud budete moci pozorovat rozkvetlou zahradu a konečně si pořádně oddechnete.

Užitkové domky na vše, co chcete mít po ruce

Na zahradě přijdou vhod i domky na nářadí, kam uskladníte veškeré propriety, které vám pomáhají s péčí o zahradu: konve, kolečka, motyky a rýče… Ani v tomto případě se nemusíte bát, že vám bude pozemek hyzdit nějaká kůlna. Nářaďové domky mohou být také vyrobeny ze dřeva, aby splývaly s okolní přírodou, jinou variantou jsou pak pozinkované plechové domky, garáže a přístřešky pro auto. Vypadají tak dobře, že se nemusíte bát postavit je nejen na zahradu, ale také na dvůr vašeho rodinného domu. Dodavatelem luxusních zahradních domků všech typů je u nás společnost Herold, jejíž katalog si můžete prohlédnout na adrese www.domky-herold.cz/zahradni-domky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..