Chytré zásuvky mají před sebou velkou budoucnost

<strong>Chytré zásuvky mají před sebou velkou budoucnost</strong>

Účet za energie se může někdy stát velmi nepříjemným překvapením. Ten, kdo si hlídá spotřebu, se ale ničeho podobného obávat nemusí. Moderní elektronika mu totiž pomůže s kontrolou nad každou spotřebovanou kilowatthodinou. Z přehledných grafů a statistik pak například pozná, který spotřebič v danou chvíli vyžaduje výměnu. Ceny energií za poslední roky výrazně vzrostly a s opačným trendem nepočítá žádný z odborníků. Proto je třeba, aby se všichni odběratelé elektřiny připravili na další sezony a měli své výdaje pod kontrolou. S pomocí technologie 21. století to nemusí být nijak náročný úkol!

Detaily si můžete prohlédnout odkudkoliv

Z chaty, ze služební cesty nebo ze zaměstnání. Detaily o tom, jak probíhá domácí spotřeba, si díky mobilní aplikaci zkontrolujete prakticky odkudkoliv. Chytré zásuvky se dovedou připojit k vaší domácí Wi-Fi a pošlou detailní zprávu z posledních dnů. Je to praktické, když míříte na letní dovolenou nebo se chystáte na několik dní mimo domov. Nastavíte si jednoduše klimatizaci na svůj příjezd nebo zapnutí kávovaru na šestou hodinu ranní. Možnosti jsou široké a není důvod, abyste jich také nevyužili naplno. Jednoduše proto, že šetří čas, což je samo o sobě praktické. Nastavení různých scénářů je pro vás dílem okamžiku, stačí otevřít aplikaci ve svém smartphonu.

Rozumí si s tisíci různými zařízeními

Tyto zásuvky si oblíbíte i proto, že se dovedou vzájemně sladit s až jedenácti tisíci různými zařízeními. Jinak řečeno, získáte maximální možný přehled nad spotřebou ve své domácnosti, navíc má tento spotřebič sám o sobě velmi nízký odběr elektřiny. Je to vlastně pečlivý strážce pro každý den, jemuž zadáte úkoly přesně podle svých představ. Zaujala vás tato myšlenka? Podívejte se na cel-tec.cz a dozvíte se mnohem víc! 
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..