Čím krmit kočku

Čím krmit kočku

Čím krmit kočku

Kočka je velmi tvrdohlavý tvor, a to ve všech směrech, speciálně také pokud jde o jídlo. Z hlediska druhu je to masožravec, tudíž očekává, že se o ni bude tímhle stylem i pečovat.

 

Maso 

Jak už bylo zmíněno, to je v první řadě u koček na nejvyšším stupínku. Je jim vcelku jedno, jestli v upravené nebo syrové či chycené verzi. Tou chycenou verzí máme na mysli myši.

 

Granule 

Ty už nejsou kočkou tak oslavovány, jako klasické maso, i když jde o sušenou formu právě toho masa. Když kočce předložíte granule, tak si jen vzdychne a dá se do toho, ale spokojeností určitě nevrní.

 

Domácí strava


Tak tohle už je trochu jiná káva. Nic kočku nepotěší tak moc, jako jídlo z kuchyně, úplně nejlépe od Vašeho stolu. V podstatě to znamená, že zbaští v téhle formě cokoliv, dokonce i brambory. A to nemusí být ani s něčím smíchané. Ono se říká, že hlad je nejlepší kuchař, a když kočkám nic jiného nezbývá, tak se tím řídí.

 

Na pití

Tady jsou v podstatě jen dvě možnosti – mléko, voda. Veterináři říkají, že mléko kočky dráždí, co se týká žaludku, a že je pro ně lepší voda. Je to sporné, protože mléko je určitý druh antioxidantu, který u zvířata napomáhá například od horkosti či jiného zdravotního problému.

Čím krmit kočku

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.