Cítíte se během home office bez energie? Načerpejte ji zpět s guaranou!

Cítíte se během home office bez energie? Načerpejte ji zpět s guaranou!
Toto jsou základní přírodní antioxidanty v potravinách
Cítíte se během home office bez energie? Načerpejte ji zpět s guaranou!

Práce na home office v době lockdownu se může zdát jako skvělá až do chvíle, než zjistíte, že stereotypní průběh dne z vás naprosto vysává veškerou energii a práce se pro vás stává den ode dne těžší. S vhodnými doplňky stravy ale můžete s únavou poměrně efektivně a rychle zatočit. Může se jednat například o nápoj Liftoff nebo guarana tablety.

Dodávat si během dne energii příliš mnoha šálky kávy není z dlouhodobého hlediska ideální nápad. Mnohem lepší řešení je sáhnout po přípravcích, které dovedou potřebnou energii dodat i s dalšími pro tělo prospěšnými látkami.

Nápoj Liftoff neobsahuje jenom kofein

Potřebujete-li zdroj energie s rychlým nástupem účinku, je vhodným řešením sáhnout po rozpustném energetickém nápoji s názvem Liftoff, který kromě 75 mg kofeinu pro rychlé povzbuzení obsahuje i řadu zdraví prospěšných látek, jako například 100% doporučenou denní dávku vitaminu C a B. Kofeinový prášek má navíc přírodní původ, protože pochází z guarany.


Guarana tablety si můžete vzít všude s sebou

Další vhodnou alternativou běžných energetických a slazených sycených nápojů jsou guarana tablety s obsahem kofeinu. Hlavní složkou jsou výtažky z plodů keře guarany, které byly po staletí využívány domorodými obyvateli Amazonie za účelem zvýšení bdělosti a potlačení pocitu únavy.

Cítíte se během home office bez energie? Načerpejte ji zpět s guaranou!
Guarana nápoj

Guarana tablety jsou pro zdraví šetrným způsobem rychlého doplnění energie. Tyto energetické nakopávače navíc mají jednu velkou výhodu: je-li člověk unavený, většinou sáhne po nějakém sladkém a kalorickém jídle, které mu pokud možno nejrychleji dodá novou energii. Nízkokalorické přípravky Liftoff a guarana tablety jsou v tomto ohledu pro zdraví mnohem prospěšnějším řešením.

Toto zboží je k dostání po objednání přes formulář ve specializované distributorské síti.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..