Co je minerální kosmetika?


Co je minerální kosmetika?
Co je minerální kosmetika?

Řada žen dosud k tomuto druhu kosmetiky přistupuje velice opatrně a bere jí s rezervou. Je to však zcela zbytečné, neboť již po jednom použití zjistíte, že je minerální kosmetika velice příjemná. Pouhé čtyři ingredience a přírodní složení dokážou zajistit Vaší pleti tu nejlepší péči. Tato kosmetika totiž pleť nejen ochrání, ale dopřeje jí také potřebnou péči. Ta klasická totiž pleť značně zatíží, nedopřeje jí dostatek prostoru, aby mohla dýchat.

Překvapující výsledek

Minerální kosmetika se na trhu vyskytuje již dlouhou dobu, spousta diskusních skupin i blogů jí prostřednictvím svých čtenářek, které s ní mají zkušenosti, doporučuje. Pokud se chcete s některými produkty seznámit blíže, navštivte třeba e-shop, který nabízí minerální kosmetiku značky Annabelle Minerals – http://www.annabelleminerals.cz/, kde můžete najít make-upy, korektory, tvářenky, pudry, oční stíny a množství vhodného příslušenství.


Právě Annabelle Minerals používají k výrobě jen 4 složky, které zajistí, že kosmetika nebude mít žádné nežádoucí účinky. Naopak, po použití budete cítit, jak minerály na Vaši pleť působí. Bude klidná, okysličená, vyživená a jemná. Získáte mladistvý a zářivý vzhled, navíc se Vaše pokožka nebude dusit, jako je to u klasického make-upu. Minerální make-up neucpává póry, takže není pleť podrážděná a snadno se jí dýchá.

Konzistence

Minerální kosmetika se nanáší štětcem, protože její konzistence je sypká. Tento způsob nanášení je zcela jednoduchý a velmi příjemný. Výhodou je, že můžete nanést i několik vrstev, čímž se stupňuje krytí. Každý výrobek se podobá velmi jemnému pudru s vysokou pigmentací, což je pro pleť velmi praktické.

Nanášení make-upu

Do víčka nasypte nepatrné množství make-upu, natlačte do něj štětiny štětce, aby se v nich uchytil, přebytečné množství oklepejte o okraj víčka a pomalými krouživými pohyby nanášejte na obličej. Počet vrstev, které nanesete, záleží jen na Vás.

Díky tomu, že obsahuje jen čtyři ingredience, které jsou navíc čistě přírodní, neobsahuje minerální kosmetika žádnou chemii, tudíž se hodí pro všechny typy pleti, a to včetně citlivé či mastné.

  • V minerální kosmetice je obsažen oxid zinečnatý, který umí pleť nejen zkrášlit, ale také značně zlepšit její stav. Působí antibakteriálně a protizánětlivě, navíc má zklidňující účinky. Vedle toho také snižuje případné riziko výskytu pupínků.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..