Co je třeba naplánovat pro dokonalý svatební den


Co je třeba naplánovat pro dokonalý svatební den
Co je třeba naplánovat pro dokonalý svatební den

Svatba je krásná událost, na kterou se těší každá nevěsta. Příprava se nesmí podcenit, měla byste vše začít plánovat s dostatečným předstihem. Jen zamluvení termínu na radnici nebo v kostele je třeba vyřešit alespoň půl roku dopředu. Jestliže začnete s plánováním včas, vyhnete se stresujícím situacím a váš svatební den bude kouzelný. Jaké kroky je třeba udělat, aby se vše podařilo a vy se v den svatby cítila jako princezna, vám prozradí tento článek.

Neuspěchejte výběr šatů

Na svůj velký den byste se měla cítit jedinečně a krásně. Výběr svatebních šatů je proto jednou z nejdůležitějších součástí příprav. Vyhlížet šaty začněte několik měsíců před termínem svatby, abyste měla čas na rozhodování. Nevyplatí se nic uspěchat, vybírejte pečlivě a vyzkoušejte si pokud možno co nejvíce modelů, abyste byla maximálně spokojená. Nezapomeňte si po tuto dobu až do dne D hlídat svou figuru! Nechcete přeci vybrané šaty nechat hned upravovat.

Využijte profesionální služby

Pokud se nechcete stresovat s vymýšlením dekorací a organizací svatby, svěřte tyto činnosti do rukou profesionálů. Existují specializované firmy, které se zabývají organizováním svateb. Stačí jím sdělit své touhy a přání a vše zařídí za vás. Vy se tak zbavíte zbytečných starostí a vše bude dokonalé. Nezapomeňte však udělat seznam, koho na svatbu pozvat. Od toho se pak organizátor odpíchne při vybírání místa, kde bude probíhat svatební hostina. Také požadavky na občerstvení a svatební dort mu sdělte předem. Pokud na tom trváte, můžete se s ním domluvit, že některé věci si zařídíte sama. Abyste měla zachyceny krásné vzpomínky na tuto událost, využijte služeb profesionálního fotografa. Ten pro Vás zajistí fotografie, ze kterých si můžete vytvořit svatební fotoalbum, při jehož prohlížení si vždy vzpomenete na tento výjimečný den.

Nepodceňte výběr místa

Pokud plánujete svatbu v teplých dnech roku, lze si rezervovat usedlost poblíž vinice. Valná většina far, stodol a hostinců poblíž polí s vínem nabízí profesionální služby. K dispozici máte catering, dostatek vína, kouzelnou přírodu i ubytování. Mladí lidé si potrpí také na luxus, a proto by jim mohla vyhovovat svatba na horském wellnes hotelu, který je zakotven v nitru přírody. Obě varianty mají jen výhody, protože si zajistíte luxus za dostupné ceny. O svatebčany bude postaráno a vy si užijete svatební noc v komfortním apartmá.

Někomu záleží na tom, kde si řeknou přímo své ano. Vrcholem romantiky je malý vesnický kostelík, poblíž něhož je idylický statek, kde se dá naplánovat hostina i nocleh. To byste se divili, kolik existuje svatebních lokalit v tomto nevšedním, jednoduchém, a přesto krásném duchu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..