Co na suchý kašel?


Co na suchý kašel?

Ať chceme nebo ne, nemocím se v mnoha případech prostě nevyhneme. Zimní období je jako stvořené pro výskyt angíny, chřipky, nachlazení i rýmy. Na všechny věkové generace útočí i zrádný kašel. Rýma, bolesti hlavy a únava jsou skličující. Rovněž pozlobí také suchý kašel. Jak se před tímto nepříjemným jevem bránit? V dnešní době existují moderní přípravky, které lze zakoupit v lékárně. Mnoho lidí vsází i na babské rady, pocení a pořádný odpočinek.

Bolest celého těla

Zorganizujte si svůj život i při nemoci. Nachlazení je ve valné většině případů spojeno s rýmou, malátností i nechutenstvím. Když potrápí vlhký anebo suchý kašel, je zle. Jakmile produkuje organismus při nemoci velké množství hlenu, který je hustý a viskózní, mluvíme o jevu zvaném vlhký kašel. Hlen se špatně vykašlává. V tomto případě je nutné podpořit ředění hlenu potřebnými přípravky. Suchý kašel lze popsat jako dráždivý a neproduktivní. Tento proces je velmi bolestivý, dusivý. Suchý kašel má na svědomí virová infekce dýchacích cest. Ptáte se, jak ho léčit? Postačí užívání antitusik, léků tlumících kašel a snižujících dráždivost.

Co pomůže podle babských rad?

Pokud vás trápí suchý kašel, vyzkoušejte nápoje oslazené medem anebo pojídání samotného medu. Za zmínku stojí také kombinace medu s cibulí, česnekem či zelnou šťávou. V některých případech pomůže eukalyptový zábal na krk, čaj z divizny a vlhčí vzduch. Pakliže nevěříte přírodním zdrojům, vsaďte na přípravky Vicks. Sirup na suchý kašel anebo pastilky vám zaručeně pomohou. Obě varianty mají díky medu snesitelnou chuť a především poskytují rychlou úlevu. Zmírňující účinky v trvání až 6 hodin má na svědomí látka dextromethorfan. Pořiďte si pastilky od Vicks! A pocítíte úlevu od nepříjemnosti jménem suchý kašel ( http://www.vicks.cz/cs-cz/centrum-p%C3%A9%C4%8De-vicks/lecba-a-uleva-od-priznaku-chripky-a-nachlazen%C3%AD/suchy-kasel-a-vlhky-kasel)!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..