Co na Valentýna? Zkuste ubytování v Janských Lázních

Co na Valentýna? Zkuste ubytování v Janských Lázních
Co na Valentýna? Zkuste ubytování v Janských Lázních

Valentýn neboli svátek všech zamilovaných se nám kvapem blíží, a proto už je nejvyšší čas začít řešit, jak a kde jej letos společně s drahou polovičkou prožijete. Co takhle jet na romantický výlet do nějakého českého města, kde to ještě ani jeden z vás neznáte?

Sever Čech má rozhodně co nabídnout

Na severu České republiky se nachází město Liberec, které je proslulé hlavně horským hotelem s televizním vysílačem zvaným Ještěd. Kromě tohoto architektonického skvostu zde máte například možnost zhlédnout Valdštejnovy domky, anebo navštívit zábavní centrum Babylon. Sežeňte si ubytování v Liberci a hurá na fajn výlet s přespáním!
Jestliže vás hotel v Liberci příliš nebere a raději byste si dopřáli nějaký ten relax, tak jsou skvělou volbou Janské Lázně. Jedná se o horské město na úpatí Černé hory v Krkonoších, kde se můžete oddat wellness procedurám a zažít tak perfektní romantiku. Své ubytování v Janských Lázních si můžete podle libost zpříjemnit zimními radovánkami, nebo vyrazit na nádhernou procházku zasněženým okolím, to už záleží pouze na vašich preferencích.

Co na Valentýna? Zkuste ubytování v Janských Lázních
Užijte si wellness v Jánských Lázních

Největší město na Moravě

Pokud byste raději vyrazili do jižní části republiky, vyplatí se najít si ubytování v Brně. Největší město na Moravě a druhé největší město v Česku svým návštěvníkům nabízí nepřeberné množství možností, jež zde mohou na Valentýna podniknout. Třeba procházka po centru spojená s návštěvou jedné z mnoha zajímavých restaurací či kaváren, pak cesta na Petrov nebo Špilberk? Fantazii se meze nekladou a v Brně je stále co dělat.
Pro všechny, které myšlenka cestování po Česku zaujala, a to nejen na Svatého Valentýna, máme jeden tip. Navštivte webové stránky společnosti Hotel.cz, kde se nachází přehled ubytování po celé České republice a na Slovensku. Stačí pouze zadat do vyhledávání danou lokalitu, kam plánujete vyrazit, a během chvíle získáte kompletní přehled o tom, kde a za kolik se můžete na místě ubytovat.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..