Co se hodí na aromakoupel?


Co se hodí na aromakoupel?
Co se hodí na aromakoupel?

Nedostatek času nám většinou nedopřeje, aby si každý z nás zaskočil na masáž, ale dopřát si relaxační koupel, to bude pro naše tělo přímo balzám. Teplá voda sama o sobě uvolňuje, a pokud do ní ještě kápnete několik kapek aromatického oleje, Vašemu tělu to jen prospěje. Účinek takové koupele je přímo blahodárný.

Jaké oleje jsou vhodné?

Levandulovýtento klasický olej má vynikající účinky na naši psychiku. Uklidňuje při nervozitě a problémech s poruchami spánku. Dokáže tlumit bolesti hlavy, které vyvolává stres a časté přetížení.


Rozmarýnpodobně jako levandule uklidňuje psychiku, hodí se zejména při pocitu vyčerpaní a fyzické únavě, skvěle povzbudí krevní oběh, zároveň ho stabilizuje.

Borovice a další jehličnanytyto úžasné vůně, dokážou uvolňovat svalové napětí i zatuhnutí, podpoří také správné prokrvování, pomohou při začínajícím nachlazení.

Růžepokud Vás trápí pocit opuštěnosti, nebo máte psychické trápení, potřebujete ztišit žal či překonat smutek, pak je růže to pravé. Zajistí pozitivní naladění, zvýší Váš požitek z koupele. Ženy po takové koupeli získají pocit přitažlivosti.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..