Company PMX nabízí jednoúčelové stroje a obrábění


Company PMX nabízí jednoúčelové stroje a obrábění

V průmyslovém segmentu působí spousta společností, jako je například Company PMX. Specializuje se především na konstrukční zpracování a výrobu jednoúčelových strojů. Stejně tak v portfoliu služeb a produktů najdete ještě CNC obrábění, zakružovačky, profilování a další. V následujících řádcích se na jednotlivé položky nabídky podíváme trochu podrobněji.

Velice žádané jsou jednoúčelové stroje, které jsou sestaveny přímo na míru zákazníkovi, aby si mohl optimalizovat náklady a zefektivnit výrobní procesy. Jednoúčelové stroje, jak už samotný název napovídá, jsou připraveny tak, aby sloužily ke konkrétním účelům. Využití nacházejí především ve strojírenství, ale i potravinářství a farmacii. Výroba jednoúčelových strojů je jedna ze stěžejních položek v nabídce Company PMX.

Zakružovačky, podavače a střižné nástroje

Oblíbenosti se těší i zakružovačky profilů a trubek. Jedná se v podstatě o tvářecí stroje, jež slouží k ohýbání plechů. Zapomenout nesmíme ani na podavače, jejichž úkolem je podávání pásu do nástroje. Podavače jsou natolik variabilní, že pojmou materiál o tloušťce až 5 mm a šířce až 800 mm.

V průmyslové oblasti se nevyhnete střihání, k čemuž jsou zase potřebné střižné nástroje. S nimi je příprava polotovarů jednodušší a rychlejší. Vytvoříte různé součástky plechu, které potom můžete používat pro koncový výrobek. Střižné nástroje se rozdělují na tři hlavní kategorie, a to jednoduché, postupové a kombinované. Záleží na tom, pro jaké operace je potřebujete.

Profilování

Závěrem zmíníme ještě profilování, což je v podstatě válcování, díky němuž se ohýbají plechy oceli do požadovaného průřezu.

Obraťte se na společnost Company PMX, která vám vyhoví po všech stránkách. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte ji kontaktovat, s výběrem vám určitě pomůže.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..