Crossbody kabelka: moderní doplněk každé ženy

Crossbody kabelka: moderní doplněk každé ženy
Crossbody kabelka: moderní doplněk každé ženy

Kabelka je symbol ženské elegance a ne náhodou jsou právě kabelky tím nejsledovanějším doplňkem u političek, zpěvaček i slavných hereček. Trendy udávají především crossbody kabelky, které se drží na výsluní popularity. Jak takovou kabelku vybrat?

Crossbody kabelka

Stručně řečeno, crossbody kabelka je drobná taštička na jednom popruhu, který se nosí přes rameno. Původně vznikl pro aktivní ženy, které se rády účastnily nejrůznějších aktivit a žily skutečně aktivním životem. Na crossbody kabelkách oceňovaly především jejich malé rozměry a snadné nošení, kabelka jim nikterak nepřekážela a mohly se věnovat všem činnostem, které chtěly a měly rády.

Přesně tyto výhody si crossbody kabelky udržely i dnes a nabízí svým nositelkám skutečnou volnost. Ale s tím, jak se crossbody modely stávaly čím dál populárnější si jich začínali všímat i ti nejlepší návrháři a tyto kabelky se napevno usídlily i v segmentu těch nejluxusnějších modelů a odrážejí veškeré aktuální trendy.


Podle čeho vybírat?

Na trhu je nepřeberné množství kabelek typu crossbody, které se od sebe liší barvou, materiálem, designem a řadou dalších parametrů. To, jak velká má kabelka být, je věcí její budoucí nositelky a záleží na jejích preferencích.

Materiál, barvu a styl však hodně ovlivní oblečení, ke kterému bude žena kabelku nosit. Samozřejmostí je vzájemné sladění kabelky a bot, ale také dalšího oblečení. Obecně lze naštěstí crossbody kabelku kombinovat s jakýmkoliv oblečením. Crossbody kabelku lze nosit společně s šaty i kostýmkem. Výjimkou nejsou ani dámské overaly nebo roztrhané jeansy.

Tím nejdůležitějším je však vkus a osobnost její nositelky. Právě její jedinečnost by měla kabelka odrážet především. Nepochybně hodně ovlivní i cena, která se může pohybovat v ohromném rozpětí. S trochou snahy se ale dá vybrat ta pravá.

Zdroj obrázku:

Studio Lucky / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..