Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Dárky pro ženy

Výběr dárku pro ženu je celkem jednoduchý, jelikož máte mnoho možností, jak ji potěšit. Klasikou a někdy i doplňujícím dárkem může být květina.

Šperky

Pokud vás nenapadne nic jiného, tak vždy můžete koupit šperk, ten potěší každou ženu. Vybírat se dá z řetízků, přívěsků, náušnic, prstýnků, náramků ale třeba i hodinek.

Vonné svíčky

Ženy mají často rády různé vonné svíčky, oleje a podobné věci. Pokud je to i váš případ, tak máte vyhráno. Sortiment svíček je obrovský a existuje mnoho vůní. Stačí jen vybrat tu pravou.

Knížky

Jestliže máte doma vášnivou čtenářku, tak ji nic nepotěší tolik jako nový přírůstek do knihovny. Novou knihu pečlivě vybírejte, abyste se netrefili do té, kterou již četla.


Kosmetika a parfémy

Vděčným dárkem jsou kosmetické balíčky obsahující oblíbené produkty. Dražší volbou je luxusní parfém, tam je ale dobré koupit takový, který žena už používá a nebo ten, o kterém se zmiňovala, že krásně voní. Kupovat vůně naslepo se nemusí vyplatit.

Domácí spotřebiče

Některé ženy potěší nové vybavení do domácnosti, ale dejte pozor, aby se takovým dárkem spíše neurazila.

Oblečení, boty, kabelky

Tyto věci se velmi špatně kupují bez přítomnosti obdarovávané osoby. Je lepší se s ní poradit, než riskovat, že věc bude špatně sedět a nebo se jí nebude líbit.

Kosmetika, masáže

Poukazy na různé zkrášlovací služby rozhodně nic nezkazíte. Každá žena o sebe nechá ráda pečovat a většinou na to nemá čas, proto ocení, že ji chcete dopřát chvilku odpočinku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.