Dejte sbohem mindrákům – podzim a zima jsou na to ideální!

Dejte sbohem mindrákům – podzim a zima jsou na to ideální!
Dejte sbohem mindrákům – podzim a zima jsou na to ideální!

Snad neexistuje žena, která by byla stoprocentně spokojená se svým vzhledem. Jednu trápí vrásky, druhou pigmentové skvrny, další i přes pokročilejší věk bojuje s akné. Doba jde ale stále dopředu, a tak dnes můžete všechny mindráky hodit za hlavu. Stačí, když se svěříte do rukou odborníků – kosmetiček, dermatologů či plastických chirurgů.

Nebojte se zákroků

Právě teď na podzim nastává ideální doba na podstoupení nejrůznějších zákroků, a to díky chladnějším dnům a menšímu množství slunečních paprsků. A řeč není jen o radikálnějších zásazích, jako jsou plastické operace, ale i o těch méně invazivních procedurách. Mnohé z nich totiž vyžadují intenzivnější ochranu pokožky po několik měsíců. Jde především o zákroky, které pracují s kyselinami či laserovými paprsky a narušují vrchní vrstvu pleti.

Rozlučte se s vráskami

Trápí-li vás vrásky kolem očí, nosu či úst, pak vyzkoušejte dermální výplně s kyselinou hyaluronovou. Právě tato látka je totiž klíčová pro omlazení, hydrataci a pružnost pokožky, protože disponuje silnými hydratačními a omlazujícími účinky. Ačkoli se nachází v našem těle, s přibývajícím věkem její množství klesá. Pokud jí tedy doplníte, můžete projevy stárnutí pozastavit, navrátit pleti pevnější kontury a dodat jí objem. Kromě toho, že odstraní vrásky a rýhy, poradí si i s pokleslými ústními koutky, unavenou pokožkou nebo vpadlými jizvami.

Už žádné pigmentové skvrny

Za vznikem pigmentových skvrn stojí celá řada faktorů, od genetických dispozic až po jaterní onemocnění. Často se ale tyto „fleky“ na obličeji, krku, dekoltu či předloktí objevují po létě, kdy svou kůži nadměrně vystavujete slunečním paprskům. Především pak tehdy, když nedbáte na používání ochranných opalovacích krémů. Můžete teď sice začít zpytovat svědomí, na pokožku to už ale žádný efekt mít nebude. Daleko účinnější bude svěřit se do rukou odborníků, kteří si s odstraněním skvrn budou vědět rady. Na podzim můžete podstoupit ošetření chemickým peelingem, který rozjasňuje a regeneruje pokožku. Skvělých výsledků dosahuje také laser. Tak dejte konečně vaše mindráky k ledu a odhalte v sobě svou skrytou krásu!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..