Dejte své auto do zástavy bez registru a užívejte si dál bezstarostnou jízdu

Dejte své auto do zástavy bez registru a užívejte si dál bezstarostnou jízdu

Věděli jste, že některé autozastavárny umožňují půjčit si peníze na základě zástavy vašeho auta, které potom smíte dále normálně využívat? Zcela bez registru a ověřování bonity klienta. Podnikatelé, kteří tyto peníze využijí na udržení svých příjmů, si navíc půjčku mohou odepsat jako nezbytné náklady z daní! Netýká se to pouze osobních a firemních automobilů. Zastavit lze i motocykl, letadlo nebo motorový člun. Jak na to?

Zástava bez narušení mobility

Potřebujete-li vyřešit naléhavé provozní výdaje a zachovat si přitom mobilitu, využijte půjčky bez registru a jednoduše se zafinancujte svým dopravním prostředkem, který na základě služby „Money & Drive“ budete dále bez problémů využívat. Bez dlouhého čekání a administrativy dostanete potřebnou částku na ruku. Peníze po prohlídce a bezplatném ocenění vozu obdržíte už do 60 minut. Budete k tomu potřebovat pouze základní doklady k autu, vaše osobní doklady, případně výpis z obchodního rejstříku a živnostenský list, jste-li podnikatelé. Nejasnosti a důležité otázky máte možnost zkonzultovat s poskytovatelem zdarma při první nezávazné schůzce.

Klasická zástava bez registru

Příslušná autozastavárna vám nabídne i klasickou zástavu bez registru a ověřování bonity, kdy vaše vozidlo po vámi stanovenou dobu zůstává v její bezpečné úschově. Pokud tedy máte v plánu dát do zástavy dopravní prostředek, jejž běžně nevyužíváte, a chcete si být jisti, že bude po dobu zástavy v bezpečí, využijte služby Money & Store. Peníze v tomto případě obdržíte už do 30 minut a dostanete se až k částce do 80 % hodnoty konkrétního vozidla. Volně nakládat s vozem budete moci po vypršení smlouvy, tedy v době, kterou si sami určíte na základě sjednání smlouvy. Informujte se o svých možnostech na nejbližší pobočce vaší autozastavárny a snadno se domluvíte na nejlepším řešení. Jde to i rychle bez zbytečných formalit!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..