Den otevřených dveří: Na co nesmíte zapomenout?

Den otevřených dveří: Na co nesmíte zapomenout?
Den otevřených dveří: Na co nesmíte zapomenout?

Nezadržitelně se blíží den otevřených dveří ve vaší firmě, škole nebo zájmovém spolku. Máte vše přichystáno? Projdeme si jednotlivé body krok za krokem.

Nabídněte dostatek základních informací

Zatímco někteří lidé k vám přijdou se záměrem, jiní budou pouze tvořit doprovod. Prosklené výstavní vitríny,, které nabízejí dostatek základních informací, by zde proto rozhodně neměly chybět. Vsaďte také na výstavní systémy, kde pomocí vhodné grafiky představíte přínos vašeho projektu pro společnost a vyzdvihnete jeho kladné stránky.

Propagační materiály si lidé mohou vzít domů

Když už budou lidé vědět, čím se zabýváte, je na čase je oslovit s konkrétní nabídkou. Vytvořte propagační materiály a sdílejte s nimi svou myšlenku. Přejete si prodat produkty, získat nové pracovníky nebo studenty, nebo je vašim cílem informovat širokou veřejnost o vašich službách? Do propagačního letáku nezapomeňte uvést příběh vašeho projektu.

Sociální sítě, kde to žije

O tom, že pořádáte den otevřených dveří, by vaše účty na sociálních sítích měly hlásat informace již několik týdnů dopředu. Připomínejte datum, uvádějte kontaktní informace a odkaz na adresu místa, kam lidé mohou přijít. Specifikujte časový úsek, kdy k vám veřejnost bude moci přijít. Vytvořte události na sociálních sítích, prezentační videa, nebo třeba netradiční odlehčené pojetí sdílení informace, kterou si lidé budou sami přeposílat.

Vyznají se lidé ve vaší budově?

Jelikož v budově již působíte po nějaký čas, víte přesně, kudy se vydat. Viděno očima nezúčastněné osoby ale může prostor připomínat nepřehledné bludiště. Snažte se veřejnost nasměrovat do míst, která pro ně máte připravená. Použijte reklamní stojany, nebo vyčleňte přímo někoho z vašeho týmu, kdo se postará o dobrou orientaci lidí v budově.

Den otevřených dveří proběhne přesně podle vašich představ. Bude to skvělá akce!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..