Dílenský nábytek může být barevný a originální


Dílenský nábytek může být barevný a originální

Připadá vám prostředí výrobních dílen příliš nudné, případně si chcete vybavit domácí dílnu a toužíte po originálním provedení? Není to tak, že by všichni výrobci prodávali nábytek do dílny ve stejných barvách a stylech. Můžete si vybrat, co se vám jen bude líbit.

V Česku vyrábí tradiční dílenský nábytek domácí firma POLAK CZ. Kromě něj vytváří i montované haly, ale nábytkem je zřejmě známější. Vyváží ho i na Slovensko, do Německa, Rakouska, Maďarska, Španělska, Estonska a dalších evropských států.

POLAK CZ stále inovuje sortiment

Když se firmě podaří dosáhnout úspěchu, mohla se jím opájet a trochu přibrzdit. To však není případ POLAK CZ. Společnost neustále inovuje, přichází s novinkami, lepšími produkty a nejrůznějšími vylepšeními. Letos má v nabídce opět pár nových kousků, které reflektují potřeby člověka 21. století.

Jednou z novinek je například dobíjecí skříň pro mobilní telefony s 16 samostatnými boxy, do nichž je možné uschovat na nabíjení zejména telefony a tablety. Pro dobíjení elektrických nástrojů slouží spíš boxová dobíjecí skříň. Ano, myslí se na všechno a variabilita produktů je obrovská. Obvykle jsou odpovědí na to, co požadují a potřebují zákazníci. Příkladem může být i úprav standardní skříně SK. Nově má větrací otvory ve dveřích a volitelnou záchytnou vanu, polici s roštem.

Dílenský nábytek nemusí být jen modrý a šedý

Na webových stránkách Nabytek-polak.cz uvidíte dílenský nábytek v modrých a šedých barvách. Vypadají elegantně, ale nejsou nutností. Firma vám vyrobí nábytek v jakýchkoliv barvách RAL. Za světle modrou, světle šedou a enziánovou modrou ovšem nic nepřiplácíte, za jiné barevné provedení je příplatek 8 %. Bez příplatku máte možnost si vymyslet například nějakou zajímavou barevnou kombinaci z jichž zmiňovaných tří barev. Korpus, dvířka i zásuvky mohou mít jiné barvy.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..