Do montované haly si přijďte třeba zajezdit na motokárách

Do montované haly si přijďte třeba zajezdit na motokárách

Montované haly mají opravdu široké využití. Uskladňuje se v nich materiál, slouží jako stáj pro dobytek, fungují jako sportovní haly či jízdárny pro koně. Do takové haly si dokonce můžete přijít zajezdit na motokárách. Jedna taková stojí v Praze, jmenuje se Praga Arena.

Praga Arena je dílem české společnosti POLAK CZ, která vyrábí montované haly a sestavuje je nejen v Česku, ale i v různých jiných zemích, jako je třeba Norsko či Afghánistán. Haly od nich se chlubí nejrůznějším využitím. Jezdí se v nich motokáry, opravují se v nich letadla a bydlí v nich krávy.

Montované haly jsou plnohodnotné stavby

Spojení montovaná hala v mnohých lidech vzbuzuje nedůvěru. Vnímají ji jako nějakou jednoduchou stavebnici, na niž není spolehnutí. Stavebnice to doopravdy je. Na místo se přivezou díly a ty se sestaví, kdykoliv je možné halu rozšířit, případně zcela rozebrat.


V čem se však lidé pletou, je její odolnost. Montované haly od firmy POLAK CZ běžně odolávají sněhu, dešti, větru a jiným nepříznivým podmínkám. Každá hala je totiž navrhována na míru konkrétnímu využití i lokalitě. Podle toho jsou pak vybudovány vhodné základy, vybrána správná konstrukce atd.

Oproti plnohodnotným stavbám však mají řadu výhod

Zřejmě největší výhodou montovaných hal je jejich flexibilita. Dají se rozšiřovat, připojovat ke stávajícím budovám, skládat a zase rozebírat. Všechno tohle je velmi jednoduché, jakmile jsou vyrobené díly, z nichž se staví, samotné sestavení už nezabere příliš času. Montované haly jsou také daleko levnější než zděné stavby, přitom nejsou v ničem horší. Je možné vybavit je vytápěním, osvětlením, instalovat do nich tribuny i lambríny. Vše záleží na konkrétním využití.

Pokud jste doposud neměli tu čest podívat se osobně do nějaké montované haly, prohlédněte si aspoň web firmy POLAK CZ. Má připravených několik virtuálních prohlídek realizovaných hal, v referencích najdete spoustu fotek a v online konfigurátoru si uděláte představu, co všechno je vlastně možné.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..