Dobrá kuchyňská studia vědí, jak na trendy kuchyni

Dobrá kuchyňská studia vědí, jak na trendy kuchyni

Ať již doma pravidelně vaříte, nebo jen ohříváte polotovary, je kuchyně srdcem bytu či rodinného domu. Když pak máte dokonalou novou kuchyňskou linku ještě lepší než byly vaše původní představy, změníte i styl vaření. V kuchyni vás to začne bavit a z povinnosti se stane vášeň a zábava. A je jedno, jestli se vrhnete na zdravé stravování, anebo se z vás vyklube dokonalý kuchař, pekař či cukrář. Do skvělé kuchyně se s nadšením „nastěhuje“ celá rodina.

Jak velkou kuchyň se vyplatí nechat na profesionálech?

Tato otázka je přesně tou, kterou si klademe, ať již rekonstruujeme bydlení, plánujeme vylepšit stávající kuchyňské zázemí, či budujeme kuchyni v novostavbě bytu ev. rodinného domu. Kuchyňská studia, jakým je Kuchyně Kuchař, vás neodmítnou se žádnou kuchyní. S takovou, která stěží pojme pracovní deku o velikosti 60×60 cm + dřez + plotna, či s linkou na ploše, jež u někoho jiného půdorysně překročí velikost celého bytu. Kuchyně na míru je vždy lepší, a právě tento druh nábytku by se neměl nikdy kupovat ledabyle, bez dokonalého navržení, jako již hotová sestava.

Jaké jsou moderní trendy pro kuchyně?

Kuchyně jako středobod obytného prostoru

Kuchyně, jídelna a obývací pokoj srostly. Jsou místem pro přípravu jídla, stolování, pro zábavu a hry, mnohdy se v koutě ukrývá domácí pracovna, nebo je zde současně místo pro hru dětí. Otevřená kuchyně však musí dokonale ladit se zbytkem prostoru. Kdo si dnes nechává dělat kuchyni na míru do otevřeného prostoru, ten musí uvažovat i nad nábytkem pro jídelnu a obývací pokoj ve stejným stylu. Nábytek z více zdrojů nikdy dokonale nedoladíme. Kuchyňská studia proto dle aktuálních trendů vyrábějí současně s kuchyňskou linkou i kompletní interiérový nábytek pro obytný prostor.

Tmavá moderním kuchyním sluší

Hitem moderních kuchyní jsou dnes zejména tmavé povrchy. Kombinují se se sklem i s jemnými hliníkovými rámy. Někdy se přidává do kontrastu světlé dřevo. Může být v nikách, na pracovní desce, nebo ve vytvořeném výklenku, ze kterého pak vystupuje tmavá kuchyňská linka. To vše se pak perfektně snoubí s čistými bílými zdmi.

Čistý styl bez zbytečných „kudrlinek“

Krásná linka nepotřebuje zbytečnou zdobnost. Dokonalost spočívá v eleganci, čistotě linií a propracované funkčnosti. Ergonomie je více než zbytečná zdobnost. Hitem je promyslet umístění každého kuchyňského náčiní. Příliš jej však nevystavovat, aby nedošlo k narušení minimalismu a snadnosti úklidu kuchyňského prostoru.

Nemusíte si nechat vnutit trendy

Třeba je vaše představa o kuchyňské lince jiná. Někdo spřádá léta plány na parádní rustikální kuchyni, která se dnes nazývá spíše kuchyní v provence stylu. Jiní touží po interiéru, a i lince s industriálními prvky. Někdo si zakládá na nejvyšší možné míře minimalismu a chce se zbavit dokonce i pouhých úchytů na kuchyňských dvířkách a zbytečně nevystavit ani jediný hrníček. Chcete zrealizovat svůj sen přesně dle svých představ? Kuchyně Kuchař vám nabídnou harmonii starých francouzských kuchyní, industriální eleganci, nadčasový design, kreativní rodinnou kuchyni, ale i tzv. startovací řešení pro menší a cenově ekonomickou kuchyni.

Firma Kuchyně Kuchař má v portfoliu různé barvy a dekory kuchyňských linek, moderní materiály, kompletní doplňky i značkové spotřebiče. Firma dodává kvalitní německé kuchyně a nabízí perfektní servis od naměření a 3D návrhu kuchyně až po finální realizaci. Současně může pro vás realizovat obývací sestavy, předsíně i koupelny na klíč. Snadno tak do jednoho stylu doladíte celý obytný prostor a nábytek na míru si necháte vyrobit u stejného dodavatele, což má mnoho výhod.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..