Dobrá rada pro sázkaře: SÁZKY NA POČET GAMŮ HRÁČE

Dobrá rada pro sázkaře: SÁZKY NA POČET GAMŮ HRÁČE
Dobrá rada pro sázkaře: SÁZKY NA POČET GAMŮ HRÁČE

Kurzové sázení skutečně může být výdělečné, ale úplně samy si k vám peníze cestu nenajdou. Kdo není ochoten se učit, poznávat taktiky a zkoušet nové postupy, ať to raději rovnou zdá. Nutno podotknout, že informací, jak být v sázení úspěšný, není k dispozici mnoho. O tomto tématu nenajdete moc knih ani online materiálů, i když jsou i výjimky. Na českém trhu je takovou první vlaštovkou časopis 1x2tip. Je určen pro muže sázkaře a obsahuje návody, recenze, rozhovory se zkušenějšími a spoustu dalších informací, které jen tak nikde neobjevíte. Pojďte si přečíst ukázku.

Ukázka z únorového čísla

Jako ukázku časopisu 1x2tip vybíráme jednu radu pro sázkaře tenisových zápasů z čísla Únor 2017. Proč sázet na výhru jednoho hráče/hráčky, když existuje jistější varianta jiného druhu sázky.

Princip této dobré rady je jednoduchý: “Když sázím na výhru jedné nebo druhé tenistky (dle příkladu kurzy na Babos 1.43 – Gibbs 2.65), tak logicky tenistka musí uhrát minimálně 12 svých gamů, aby vyhrála.”

Dobrá rada pro sázkaře: SÁZKY NA POČET GAMŮ HRÁČE

“Sázkové kanceláře nabízí možnost vsadit si na počet uhraných gamů hráčky, proč tuto variantu nevyužít, tedy vsadit, že hráčka uhraje over 11.5 svých gamů.”

Dobrá rada pro sázkaře: SÁZKY NA POČET GAMŮ HRÁČE

1) Když hráčka vyhraje jakýmkoli výsledkem, sázka na vítěze i na over 11.5 gamů vyhrává.

2) Když prohraje ve 2 setech, sázka na vítěze i na over 11.5 gamů prohrává (mimo varianty prohry 7:6 7:6, sázka na over 11.5 gamů vyhrává).

3) Když prohraje ve 3 setech, sázka na vítěze prohrává, ale sázka na over 11.5 gamů může být výherní.

U třetí varianty kalkulujeme s 6 gamy vyhraného jednoho ze tří setů. K tomu musí přidat ještě dalších 6 gamů ze zbývajících dvou setů.

Například sázka na “over 11.5 gamů Gibbs” bude výherní při prohře Gibbs 6:2 4:6 6:4 nebo 6:0 1:6 7:6, apod.

Je na zvážení, kdy tuto alternativu k tipu na vítěze používat. Podle mého názoru jasný favorit by měl za optimálních podmínek vyhrát ve 2 setech, pokud má nějaký problém, tak spíše prohraje, než po boji ve třech setech. Když porovnáme kurzy, tak dojde ke snížení z 1,43 na 1,21. Podle mě toto snížení nemá až takovou hodnotu a u většího favorita bych tuto dobrou radu nevyužíval.

Ale u sázky na outsidera může být dobrá rada hodnotná. Když z nějakých důvodů favorizuji outsidera, tak očekávám, že bude favoritovi vzdorovat a zápas bude vyrovnaný. Z toho mi vychází, že zápas pravděpodobně půjde do 3 vyrovnaných setů či jeden set outsider vyhraje a jeden set bude vyrovnaný. Pak i prohra např. 6:7 7:5 6:0 pro vás znamená výhru.

Čtenáři jsou nadšení

Pravidelní čtenáři časopisu jsou z jeho obsahu nadšení. Chválí si především praktické informace a rady pro začátečníky, články o taktikách sázkových kanceláří a rozhovory se zkušenými sázkaři. Dodávají, že je získané znalosti posunuly dál, a někteří si časopis dokonce tisknou a zvýrazňují si v něm důležité poznatky, podle nichž se chtějí řídit. Je totiž vydáván pouze elektronicky. Jak si můžete sami přečíst, kritizují snad pouze jedinou věc – že časopis nevychází častěji než jednou za měsíc.

Jedinečný počin za příznivou cenu

Na českém trhu nic podobného nenajdete, časopis 1x2tip nemá konkurenci. Vydávaný je už od listopadu 2013, stojí za ním parta profi sázkařů. První číslo je zdarma k nahlédnutí každému, další si lze objednat v sázkařském e-shopu Betting-shop.eu za cenu od 10 Kč za jeden kus. Určitě nebude na škodu si přečíst také starší čísla, některé informace a rady se nemění. Časopis 1x2tip je prostě sázka na jistotu pro všechny sázkaře, kteří chtějí být ziskoví.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.