Jak dosáhnout dokonalé bělosti svých zubů?

Jak dosáhnout dokonalé bělosti svých zubů?

Chcete mít dokonale bílé zuby? Pokud ano, naše rady vám v tom rozhodně pomohou. První rada se týká toho nejdůležitějšího. Je to bělení. Dnes existuje několik možných cest, kterými se lze vydat. Jaké to jsou?

  • Návštěva zubní ordinace
  • Návštěva specializované kliniky
  • Domácí bělení

My se zaměříme na možnost poslední. A to proto, že je nejenom levná, ale je také efektivní a bezpečná. Stačí používat pevné bělící pásky a výsledek se už za pár týdnů dostaví. Navíc vás takové bělení přijde i podstatně levně, což je další z důvodů, proč se vydat právě touto cestou.

Nezapomeňte na pravidelné čištění

Druhá rada spojená s cestou k dokonale bílým zubům se rozhodně týká i péče o ně. Je to přirozeně nutnost pravidelného čištění. Základem by měl být vždy měkký kartáček, ideálně s rovnými štětinami. Dále je třeba čistit si zuby pravidelně, a to jak ráno, tak i večer. Správným intervalem jsou tři minuty. A jak je to s pastou? Existují i takové, které mají bělící efekt. Dodejme však, že ten není zase až tak velký a proto není nutné do nich investovat. Hledáte-li bělení, držte se předchozí doporučené rady. Bělící pásky nalepte na zuby a nechte je působit přesně podle návodu. Výsledek bude vždy lepší, než i u těch nejlepších bělicích zubních past.

Pozor na nápoje a jídlo

Vliv na bílé zuby má také to, co konkrétně jíte a pijete. Proto i v tomto směru doporučíme obezřetnost. Pokud jde o nápoje, je dobré vyhýbat se alkoholu, ale i černé kávě. Pokud potřebujete kofein, zkuste raději voňavý zelený čaj. Dále nezapomeňte na to, že je dobré z jídelníčku vynechat i různé agresivní potraviny. Tedy takové, které mohou narušovat zubní sklovinu. Na závěr ještě připomeňme, že bělosti zubů rozhodně nijak nepřispívá kouření. Pokud jste vášnivým kuřákem nebo kuřačkou, doporučujeme s tímto zlozvykem skoncovat a zvolit raději nikotinové náplasti.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..