Energetická soutěž – otázky a odpovědi

Energetická soutěž – otázky a odpovědi

Energetická soutěž je projektem, který organizuje Energetická kancelář. Je to v podstatě otevřená soutěž dodavatelů energií o ty zákazníky, kteří usilují o změnu dodavatele a samozřejmě o výhodnější podmínky.

Odměnou pro vítěze tohoto klání je zisk nového klienta;  naopak zákazník získává nového spolehlivého dodavatele energií. Uzavřený kontrakt je pro zákazníka výhodný především z hlediska budoucích úspor: konečný rozdíl mezi aktuální cenou, kterou dosud platil za spotřebovanou energii, a nově  vysoutěženou může být nižší až o 30%.

Účastí v Energetické soutěži  se mohou pochlubit především dlouhodobě prověření a spolehliví dodavatele energie, u nichž mají zákazníci jistotu vysoké kvality a nejnižší ceny, nicméně zúčastnit se soutěže může opravdu každý. Ještě dodáváme, že zařazení na seznam soutěžících je bezplatné.

Jak ušetřit?

Nejčastěji využívanou službou je dodávka plynu  či elektrického proudu, které už využilo přes 100 000 spokojených klientů. Další variantou, která přináší výrazné úspory, je možnost nechat vaši dodávku tuhých paliv (černé, hnědé uhlí, brikety, pelety) zcela v režii Energetické kanceláře. Palivo budete mít doma (nebo na jiném místě, které určíte) do 15 dnů od objednávky. Ochotní pracovníci EK vám zakoupené tuhé palivo rovněž zdarma složí.

S dodávkami paliva se váže i další služba, kterou je výměna kotle. Můžete ji konzultovat s některým z obchodních zástupců EK, kteří vám rádi pomohou s výběrem nového tepelného čerpadla nebo kotle. Dál už se nemusíte o nic starat: do dvou měsíců po vašem rozhodnutí vám dodavatel vybrané zařízení doručí a také namontuje.

Na pořízení nového kotle se vztahuje možnost zažádat o kotlíkovou dotaci. Tyto dotace se přidělují ve všech krajích ČR. Pokud dotaci nezískáte v aktuálním kole, nevěšte hlavu, peníze je možné získat i zpětně v kole příštím. S vyplněním dotačního formuláře vám pomůže některý z obchodníků EK.  Pro více informací o dotacích doporučujeme navštívit oficiální webové stránky vašeho kraje.

Energetická kancelář je rovněž spolehlivým dodavatelem osvětlení pro domácnosti a firmy. EK realizuje všechny fáze sjednaného kontraktu od návrhu konkrétního řešení přes samotné dodání až po konečnou montáž. Vzhledem k velkým objemům odběru svítidel může EK svým zákazníkům nabídnout velkoobchodní ceny. Společně se spolehlivým servisem jde o optimální řešení jak pro jednotlivce, tak pro malé podnikatele nebo středně velké firmy.

Jak se můžete energetické soutěže zúčastnit?

Snadno. Můžete zavolat na telefonní číslo 552 319 955. Zaměstnanec Energetické kanceláře vám ochotně odpoví na jakékoliv vaše dotazy a spolehlivě vám poradí. Pokud potřebujete probrat celou záležitost více do hloubky a chcete vědět další detaily, můžete si rovněž domluvit schůzku s obchodním zástupcem. Ten vás navštíví přímo u vás doma (nebo na jiném, vámi určeném místě) a vše s vámi probere. Proces přestupu k EK trvá většinou 2-3 měsíce,  mj. záleží na přístupu vašeho dosavadního dodavatele.

 

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..