Epohledávky vlastní zkušenost a recenze

Epohledávky vlastní zkušenost a recenze
Epohledávky vlastní zkušenost a recenze

Webový portál ePohledávky nabízí pomoc lidem, kteří se snaží věřitelům mimosoudní cestou nabídnout řešení jejich situace. Firma nabízí rozsáhlé služby, ať už se jedná o nezaplacené faktury, půjčky, směnky, mzdy nebo nájem, můžete se na ně obrátit i s dlužným výživným nebo náhradou škody.

Dříve, než jsem našla tuto výbornou firmu, jsem uvažovala o kontaktování exekutora. Nakonec jsem tak i učinila. Byla jsem velmi zklamaná z práce toho pána. Výsledek byl nulový. Několik měsíců jsem čekala na výkon exekutora, ale bohužel mi bylo řečeno, že dlužník už nemá majetek, který by byl možný zabavit v rámci exekuce. Ještě ke všemu mi byl zaslán účet za služby exekutora, i když jsem ničeho nedosáhla. V nouzi jsem hledala na internetu jinou schopnější firmu, která by mi mohla pomoci. Při svém hledání jsem objevila firmu ePohledávky.

Hledala jsem současně i recenze na různé firmy, ale většina chtěla spoustu poplatků dopředu, a to jsem si já nemohla ve své životní situaci dovolila. Rozhodla jsem se proto vybrat takovou společnost, která prozkoumá můj případ a nebudu muset hned platit tisíce korun. Věřím, že Vám má recenze na epohledávky pomůže.

První dojem

Stránky společnosti jsou poměrně přehledné, a proto dohledání informací nebylo složité. Zákaznická podpora je samozřejmostí, stejně jako Facebooková stránka a e-mail. Celý proces probíhá nejdříve posouzením a kontrolou případu, který jsem podala. Konkrétně se jednalo o nezaplacené výživné. Poskytla jsem firmě veškeré dokumenty, jako např. dohodu rodičů z dřívější doby, kdy jsme ještě spolu vycházeli a následně i rozsudek soudu, který byl rok starý. Na soud jsem se rozhodla obrátit tehdy proto, že dohoda rodičů moc nefungovala. Všechno jsem zaslala firmě a nechala jsem můj případ posoudit.

Velmi rychle mi do 24 hodin přišla odpověď, že se mého případu mohou ujmout. Následně mi byla odeslána smlouva o zastupování při vymáhání nároku, souběžně se bude jednat s advokátní kanceláří. Samozřejmě jsem souhlasila a nechala firmu za mě vyřešit můj problém. Ujistila jsem, že služby této firmy zaplatí dlužník. Původně jsem si myslela, že po mně budou chtít nějaký vstupní poplatek, nebo jiný poplatek. Byla jsem velmi mile překvapená.

Jak to probíhalo

Pečlivě jsem si pročetla veškeré informace. Byla jsem trochu na rozpacích, protože jsem nevěděla, jestli nebudu muset platit velké poplatky, když by firma nebyla úspěšná jako předchozí exekutor. Vzhledem k mým možnostem jsem se rozhodla to zkusit. Věděla jsem, že podepsáním smlouvy o zastupování vzniká povinnost uhradit soudní poplatek, pokud by případ musel putovat k soudu, který v případě úspěchu v soudním řízení, hradí žalovaný, tedy dlužník. Ani vteřinu jsem nepochybovala o tom, že bych spor nemohla vyhrát. Na výživné jsem měla nárok už od soudní řízení, které mi alimenty přiznal. Chtěla jsem ale zařídit, aby výživné bylo placeno exekučně a strháváno ze mzdy, nebo jiného příjmu dlužníka.

Dále jsem věděla, že společnost ePohledávky předem nebude chtít po mně žádné poplatky, ovšem z vymáhaných peněz si vezme 20 %. I přesto jsem jiné možnosti neviděla, jak dostat alespoň část nárokovaných peněz zpět. Věděla jsem, že mě teď bude následovat výzva. Společnost zaslala dlužníkovi výzvu v dopise na úhradu dlužné částky s tím, že pokud nebude reagovat, případ půjde k soudu. Jednání společnosti mě velmi udržovalo v klidu. Za celou dobu jsem nelitovala, že jsem svůj případ svěřila právě jim. Dlužník ale na výzvu nereagoval, a proto jsme se museli obrátit na soud.

Soud a vyřízení exekuce

Všechno tohle už zařizovala advokátní kancelář, která sepsala žalobu na dlužníka s návrhem na exekuci. Věděla jsem, že pokud by i po rozhodnutí soudu dlužník neplnil svoje požadavky, společnost by mi sehnala schopného exekutora, který by na můj případ dohlížel. Pevně jsem věřila, že společnost má ověřené exekutory a nebála jsem, že bych dopadla jako předtím.

Cítila jsem, že mám podporu a velmi přátelský přístup. Přestala jsem mít obavy a začala jsem bojovat, aby moje dcera mohla mít vše, co si zaslouží. Soud proběhl v pořádku, jak jsem očekávala, byl mi nárok uznán a soudní poplatek, který jsem předběžně zaplatila já, byl připsán k částce, kterou musel dlužník uhradil. Soud mu vyměřil dlužnou částku a navrhl splátkový kalendář, který mi měl s měsíčními alimenty splácet.

Přesto se i po soudu nic nedělo. Volala jsem opět společnosti ePohledavky a znovu jsem se ujistila, že jsem vybrala tu nejschopnější firmu na trhu. Pomocí exekutora jsme zahájili řízení. Zjistilo se, že dlužník sice nemá movitý majetek, ale chodil do práce, a proto mu byla uvalena exekuce na plat. Nyní již každý měsíc obdržím částku, kterou má dlužník platit a on ví, že se kdykoliv mohu znovu obrátit na tuhle společnost. Z vlastní zkušenosti epohledavky mohu doporučit.  

Shrnutí

Celý proces s firmou ePohledavky zabral téměř 6 měsíců, přesto je výsledek naprosto neuvěřitelný, že jsme to společně dotáhli do konce a nenechali se odradit. Trvalo to sice delší dobu, ale i přesto ničeho nelituji, protože nevím, jestli bych s jinou firmou mohla docílit podobného výsledku. Moje zklamání z exekutora, který se tomu podle mě vůbec nevěnoval, bylo hodně velké. Nemohu říci, proč se to tak stalo, ale u exekutora nemá člověk žádné záruky, že to dopadne v jeho prospěch. A to bylo pro mě stěžejní, že firma uváděla, že v případě neúspěšné pohledávky si nic neúčtují. Všem, kdo uvažují o této společnosti, můžu jen doporučit. Zaměstnávají skutečné odborníky, kteří jsou připraveni, i po emoční stránce, klienta podpořit.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..