Firmy na prodej umožní začít podnikat ihned

Firmy na prodej umožní začít podnikat ihned

Jak začít podnikat rychle a s plnou parádou? Kupte si ready made firmu, třeba rovnou včetně služeb, jako je vedení účetnictví na klíč.

Podnikat se dá začít v dnešní době skutečně snadno, a to i když nám nestačí pouhá nová s.r.o. bez historie. S takovou firmou totiž narazíme. Pro různé instituce není dostatečně důvěryhodnou. Je nová, bez podnikatelské historie, daňových přiznání, rozvahy a výsledovky z předchozích období. Třeba jste si takovou firmu už i založili, a teď narážíte přesně na tyto problémy. V bance vám nechtějí dát podnikatelský úvěr, leasingová společnost dělá problémy s leasingem na auto či strojní vybavení, nemáte šanci si sáhnout na některé dotace a veřejné zakázky. Nové firmy jsou prostě diskriminovány. Řešením bývá koupit firmu s historií.

Ready made firmy jsou připraveny k podnikání

Ready made sro se prodávají jako již dříve založené firmy, které mají historii dvou typů. Buď jsou založeny před několika lety, ale v reálu nepodnikaly a vykazují nulové částky v účetnictví. Jejich nákup je zcela bezpečný, nehrozí u nich žádné závazky a pohledávky. V mnoha případech nám stačí, že je firma takto starší. Pokud ne, existuje i další řešení. Koupit ready made společnost s historií finanční. Tedy takovou, která skutečně reálně podnikala, ale nemá dluhy ani jiné závazky. Společnost Eprenur, která tyto firmy na prodej nabízí, poskytuje 100% garanci, že jde o firmy bez závazků a pohledávek, které prošly interním auditem, a dodává je vždy s kompletním účetnictvím.

Prodej firem s benefity

Eprenur vám nabídne i firmy s benefitem. Zájem je třeba prodej sro, které jsou plátci DPH. Zvolit si lze dokonce, jestli má být čtvrtletním, nebo měsíčním plátcem. Dalšími službami je vedení účetnictví, prodej firmy v zahraničí, založení bankovního účtu v zahraničí či nabídka virtuálního firemního sídla. V rámci ČR si lze sídlo zřídit v Praze 10 a Praze 1.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..