Geodetická kancelář s širokým spektrem služeb

Geodetická kancelář s širokým spektrem služeb
Geodetická kancelář s širokým spektrem služeb

Pokud se ocitnete v situaci, kdy budete potřebovat kvalitního geodeta například pro projekt domu nebo vypracování geometrického plánu pro katastr nemovitostí, můžete se obrátit na společnost VISIONPLAN-3D. Geodetická kancelář VISIONPLAN-3D poskytuje svoje služby veřejnosti, tedy soukromým osobám i podnikatelům jako jsou projekční kanceláře, stavební firmy, developeři.

Společnost VISIONPLAN-3D provádí například zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, vytvoří i 3D modely a vizualizace nebo virtuální prohlídky interiéru a exteriéru. Pro potřeby zápisů do katastru vám společnost VISIONPLAN-3D vypracuje geometrický plán, a to pro zanesení stavbu do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene.

VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologie, mezi něž patří laserové skenování, 360° kamery a přístroje pro nejpřesnější měření. Seznamte se s firmou VISIONPLAN-3D na webových stránkách, kde máte možnost objednat si nezávaznou konzultaci zdarma. Na společnost VISIONPLAN-3D se můžete bez obav spolehnout díky jejím nasbíraným zkušenostem, pracuje kvalitně, rychle a za příznivé ceny.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..