Hledáte zdravý catering Praha? Našli jsme jej za vás

Hledáte zdravý catering Praha? Našli jsme jej za vás

Pokud chystáte nějakou akci, ať už jde o vánoční večírek, svatbu nebo oslavu narozenin, s velkou pravděpodobností řešíte catering. Jídlo od profesionálů je totiž nejen chutné, ale i krásné na pohled. Zas o tolik dráž než vlastní příprava občerstvení vás nevyjde, obzvlášť když si připočítáte i náklady za vlastní práci.

Není ovšem catering jako catering. V roce 2019, kdy se čím dál více hraje na zdravou stravu, možná hledáte právě zdravý catering Praha. Žádné hamburgery, tučné chlebíčky a sladké bomby v podobě větrníků.

Po svatebním cukroví nemusí být hostům těžko

Firma Svačím Zdravě s.r.o. je důkazem toho, že i tradiční občerstvení se dá pojmout zdravým způsobem. Catering na svatbu pochopitelně musí zahrnovat hlavní chod, dezerty i cukroví. Všechno tohle ovšem může být k dispozici ve zdravější variantě.

Nebylo by hezké vzít svatbu jako příležitost ukázat všem vašim známým, že i zdravé jídlo může být chutné? Nemusíte rovnou rozhlašovat, že máte nachystané veganské pokrmy a raw dortíky. Návštěvníci budou sami překvapení, jak chutné pokrmy máte, a až jako překvapení jim prozradíte, že jsou rovněž zdravé. Svatební catering ve zdravé formě se dá sehnat cca od 400 Kč na osobu. Záleží jen na tom, jaké budou vaše požadavky.

Office catering třeba na vánoční večírek

Samozřejmě se najde spousta jiných příležitostí, kdy přijde zdravý catering vhod. Jestliže chystáte nějakou firemní akci nebo vánoční večírek, objednejte si office catering, po němž budou zaměstnanci plni energie a dobré nálady. Za zvážení stojí i možnost objednávat zaměstnancům zdravé svačinky každý den, ostatně firemní stravování je oblíbeným benefitem.

Kolik tohle všechno stojí?

Zapomeňte na to, že zdravé jídlo musí být drahé. Catering cena je různá, nelze říct jednu konkrétní částku. Záleží, jaké jídlo budete požadovat a rovněž v jakém množství. Podívejte se na catering ceník. Měli byste ovšem vědět, že Svačím Zdravě kvůli velké vytíženosti realizuje pouze zakázky v hodnotě nad 10 000 korun. O zdravé stravování je prostě zájem.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..