HUAWEI Matepad 11 – tablet budoucnosti?

HUAWEI Matepad 11 – tablet budoucnosti?
HUAWEI Matepad 11 – tablet budoucnosti?

Tablety dnes představují nedílnou součást naší technické výbavy. Je to malý počítač i telefon v jednom. Jsou nám při ruce, když potřebujeme něco vyhledat, zaznamenat si, prezentovat naši práci, máme v nich uschované potřebné dokumenty. Dnes si představíme novinku HUAWEI Matepad 11. Stojí za nákup?

HUAWEI Matepad 11 – recenze

Jak již název napovídá, jedná se o 11palcový tablet. Na první dotek jde o příjemné seznámení, protože váha ani ne půl kilogramu slibuje, že se dobře drží a snadno se s ním manipuluje. HUAWEI Matepad 11 na první pohled vypadá i luxusně, materiály sice nejsou nijak exkluzivní, přesto tablet odolný je a působí elegantně. Přístroj lze odemknout i kamerkou pro rozpoznání obličeje, biometrické odemykání tento přístroj ovšem nemá.

HUAWEI Matepad 11 – panel

Uživatelé si chválí panel, který má skvělé rozhraní jasu (500 nitů). Pozorovací úhly jsou výborné stejně jako odezva. Zvuk obstarávají čtyři reproduktory, basy, středy výšky jsou silné a čisté, oproti tabletům nebo i noteboookům stejné výbavy hrají i mnohem lépe a to mají i osm reproduktorů.

HUAWEI Matepad 11 – popis

Tento přístroj má Snapdragon 865 s 6 GB RAM a 128GB úložištěm, prostor pro microSD slot, takže například nadšenci do her se nemusí obávat, že by se nezabavili. Systém běží velmi dobře. Jak je na tom přístroj s fotografiemi? Na zádech má 13Mpx fotoaparát. Fotografie jsou lepší kvality, na ní jim ubírají různé technické vymoženosti, například absence HDR. Potěší vás ale, že můžete natáčet videa na 4K. Zajímavé je, že vedle kamery 8Mpx Full HD vpředu je barevná notifikační dioda. Tablet vydrží nabitý 18 hodin. Velmi dobře se ovládá klávesnice, bohužel jen nemá v krytu touchpad. Přístroj, který vás vyjde na zhruba 11 000 korun, je tak za tuto cenu bezkonkurenční, co se týká kvality.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..