I pánové nosí minerální náramky. Jaké kameny volí?


I pánové nosí minerální náramky. Jaké kameny volí?
I pánové nosí minerální náramky. Jaké kameny volí?

Náramky z minerálních kamenů patří dlouhodobě k oblíbeným na trhu. Zamilovaly si je především dámy, i když je pravdou, že se k nim v poslední době uchylují taktéž pánové. Ti totiž zjistili, že se v kamenech, z nichž jsou náramky tvořeny, ukrývá síla. I když nenosí náramky s růžovými nebo podobně zbarvenými minerály, některé polodrahokamy jim přece jenom učarovaly.

Pyrit jako ochranný kámen

Mezi muži jsou oblíbené náramky z pyritu. Pyrit je minerální kámen, který je synonymem pro ochranný kámen. Podle všeho tento kámen nese silnou zemskou energii a přináší nositeli náramku vitalitu i opravdu nezlomnou vůli.

Pyrit je zbarven do zelena a umí podle odborníků na minerální kameny zvyšovat sebevědomí jeho nositele, zároveň pomáhá s vyjadřováním svých vlastních potřeb a záměrů.

Tygří oko uklidňuje zmatek v hlavě i těle

Svým vzhledem učarovalo mužům i tygří oko, respektive minerál jménem tygří oko. Tento minerální kámen umí uzemňovat a také zklidnit zmatek, který koluje v těle nebo mysli nositele. Je to kámen projasňující mysl člověka a stimulant všech našich čaker v těle.

Díky tygřímu oku se dočkáte onoho uzemnění, po kterém možný prahnete. Umí navíc srovnat emoční nerovnováhu, s čímž řada mužů má velké problémy.

Tyrkys jako kámen klidu

Pánské náramky z minerálních kamenů jsou velice často tvořeny i tyrkysem. Jedná se o velice výrazný kámen, který je symbolem klidu a který také patří všem cestovatelům. Umí vyrovnat veškeré naše emoce, také vyrovnává mužskou i ženskou energii.

Co je velkým plus, tak je jeho síla uklidnit a rozptýlit veškerou negativní energii, která nás doslova požírá za živa. Tyrkys zabraňuje depresi a zahání stavy vyčerpání. Dokonce umí zahnat i myšlenky či touhu na sebepoškozování, proto se náramky z tyrkysu mají darovat všem, kteří se zrovna nenachází v dobré psychické kondici.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..