Ideální oblečení pro přechodné období

Ideální oblečení pro přechodné období
Ideální oblečení pro přechodné období

Slunce, déšť, ranní mrazy a mimořádně teplá odpoledne – přechodné období mezi létem a podzimem může opravdu překážet. Zde jsou návrhy oblečení, které se hodí do každého počasí!

Nesmrtelná „cibule“

Během přechodného období je dobré oblékat se „cibulově“, tj. mít na sobě několik vrstev oblečení. Tímto způsobem se můžeme chránit před chladnými rány a zajistit si, že odpoledne můžeme odložit další vrstvu oblečení.

Důležité je dbát na to, aby se vrchní oděv snadno oblékal a zároveň nezabíral mnoho místa. V ideálním případě si jej můžete přehodit přes rameno nebo uložit do kabelky. Jaké typy oblečení se tedy vyplatí zařadit do šatníku na přechodné období?

Tepláky do každého počasí

Dámské tepláky jsou ideální volbou pro přechodné období – a máme na mysli horní i spodní část tohoto oblečení. Tepláková mikina je skvělá pro chladná rána, zatímco stylové tepláky jsou tou správnou volbou bez ohledu na denní dobu. Kromě toho se tento typ oděvu stal v poslední době velmi oblíbeným, a proto výrobci vytvářejí mnoho modelů s různými střihy, aby uspokojili očekávání trhu. Každý si tak najde něco pro sebe!

Svetry

Široký kardigan je skvělý pro nepříliš teplá rána i slunečná odpoledne. Tento typ objemného svetru se může úspěšně stát součástí casualových stylizací a při správném sladění se zbytkem oblečení se stane i nedílnou součástí obchodní stylizace. Zajímavé kardigany z vysoce kvalitních materiálů najdete například u značky Tommy Hilfiger, která rovněž vytváří širokou škálu oblečení ideálního pro přechodné období.

Kožená bunda

Kožená bunda je ideální volbou pro období před podzimem – není tak silná, aby v ní bylo příliš horko, ale materiál, ze kterého je vyrobena, úspěšně chrání před chladným větrem, který není po ránu ničím neobvyklým. Stylové kožené bundy nabízí již zmíněná značka Tommy Hilfiger, ale také mnoho dalších známých a uznávaných oděvních firem.

Teplé sportovní mikiny

Sportovní mikina zajistí příjemné teplo při ranních procházkách i cestě do práce. Skvělé pro přechodné období: mikiny se zapínáním na zip a také přes hlavu, obvykle jsou vybaveny další vrstvou, která chrání před nepříjemným chladem. 

Džínovina – nahoru a dolů!

Džínovina může mít podobu džínové bundy nebo kalhot. Oba tyto oděvy nezklamou během teplotně proměnlivých rán a odpolední přechodného období!

Přechodné období nemusí znamenat pronikavou zimu po ránu nebo snášení vysokých teplot v odpoledních hodinách. Jednoduše se řiďte našimi radami a oblékněte se „cibulovým systémem“, jako vrchní vrstvu vyberte si jeden z námi navrhovaných kousků šatníku!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..