Inspekční kamera pro náročné

Inspekční kamera pro náročné
Inspekční kamera pro náročné


Moderní inspekční kamery určené pro revizi těžko přístupných prostor mají technologii na špičkové úrovni a vyhovují i velice náročným požadavkům. Jsou určeny především pro profesionální řemeslníky, ale výjimkou nejsou ani soukromé osoby, které ve svém domě potřebují zkontrolovat například ucpané potrubí nebo odpady. Běžně je využívají i kominíci při revizi komínů.

Inspekční kamera je opatřena rukojetí, na níž je upevněna barevná zobrazovací jednotka. Na té můžete sledovat prostory, kterými prochází kabel s minikamerou. Inspekční kamera je vodotěsná, což je nutné, jelikož musí fungovat ve vlhkých trubkách, případně v odpadech, v nichž se drží voda. Na rukojeti jsou dále ovládací tlačítka a vestavěná baterie. Výhodou je to, že s inspekční kamerou můžete snadno operovat sami – v jedné ruce držíte rukojeť s monitorem a druhou rukou posunujete kabel s kamerou do potrubí anebo třeba do komínu. Zcela jednoduše tak zreviduje inspekční kamera potrubí, komín, odpad nebo třeba kanalizaci a drenáž. Určitě se hodí i do domácnosti, protože takový ucpaný odpad dokáže hodně potrápit. A ne vždy jde problém jednoduše odstranit například pomocí chemikálií. O jakou závadu jde, vám pak prozradí až inspekční kamera, která vám poskytne záznamy z prostor, kam se jinak nedostanete.

Na trhu existuje celá řada inspekčních kamer, budete-li si tedy chtít nějakou pořídit, měli byste vybírat velmi pečlivě. A pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na speciálně vyškolené pracovníky. Ti mají zkušenosti a rádi vám poradí. Poskytněte jim informace, k čemu přesně hodláte inspekční kameru využívat, a oni všechno ostatní zařídí. Rozhodně pak budete s kamerou spokojeni.

Inspekční kamery lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

 

 

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.