Investice, která se jistě vyplatí!


Investice, která se jistě vyplatí!

Oblíbenost kávy neustále roste, navštěvujeme stále více kavárny, restaurace, pijeme ji také v kanceláři, ale i doma.

Každý má jiné chuťové buňky a potrpí si na své, není ovšem žádnou novinkou, že pro dobré kafe musíme jít tam, kde je dobrý kávovar. Tento fakt už platí bezmála několik let. Navíc se neustále potvrzuje. Nevěříte? Pak vyzkoušejte rozhodně sami.

Řekneme si malý příklad, proč tomu tak je. Kvalitní kávovary totiž obsahují vodní filtr, který je rozhodující pro samotnou chuť. Je to proto, že je káva z 98% tvořena vodou. A jak určitě víte, voda obsahuje nejen vápník, minerály, fluoridy, ale také na některých místech stopy olova, mědi i chlóru. A vězte, že pokud nemáte kvalitní filtr, rozdíl bezpochyby zaznamenáte.

Jaký tedy zvolit?

Na trhu je řada strojů na přípravu kávy. Osobně doporučuji švýcarské kávovary JURA. Jedná se o špičkové výrobky, které jsou vhodné jak pro domácnost, tak i do vaší kanceláře.

Pojďme si přiblížit jednotlivé modely.

Pokud se poohlížíte po produktu spíše do vaší domácnosti, pak byste měli zbystřit svůj zrak na výrobky JURA E6 a JURA E 60. Jedná se nejžádanější třídu za poslední roky. Tajemství tkví především ve 100% zdokonaleném procesu přípravy espressa.

Do kanceláře nepochybně využijete a budete spokojeni s modely JURA WE6 a JURA WE8. Připravíte s ním cokoli, od klasiky přes ristretto až po výborné espresso JURA. Na vaše zaměstnance, případně zákazníky uděláte jistě dobrý dojem.

Vytříbená chuť vás zajisté zaujme

Uvidíte, jak se po požití prvního doušku jemně rozvine lahodná chuť dobře připravené kávy. Cena je sice v desítkách tisíc korun, nicméně její krátkodobá návratnost vás rozhodně dostane do kolen. No kdo by si nechtěl vychutnávat po náročném dni v práci extravagantní prožitek kafe za pouhé 3 koruny?

Ano, skutečně tomu tak je. Oproti kapslím za 10 Kč je to výrazná úspora s návratností do 2 let. A nemusíte se obávat, veškeré ovládání je v češtině. Kávovar JURA je zkrátka to pravé ořechové.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..