Investujte do zlata a stříbra s věčnou hodnotou

Investujte do zlata a stříbra s věčnou hodnotou

Zatímco peníze hodnotu s časem ztrácejí kvůli inflaci, drahé kovy jsou vůči ní imunní a uchovávají si hodnotu po generace. Peníze v obálce se jako dar hodí spíše pro okamžité utrácení, nevyplatí se schovávat je pod matrací. Zlaté nebo stříbrné mince, to už je něco jiného. Proč zvolit jako dar investiční kovy? Kolik peněz do nich chcete vložit?

Proč investovat do zlata a stříbra?

Darujete-li v obálce 1000 Kč, za několik let bude mít částka nižší hodnotu než dnes, obdarovaný si toho po letech za peníze mnoho nekoupí. Stříbrná mince zakoupená za stejné peníze bude mít však pravděpodobně za pár let daleko vyšší výkupní hodnotu. Zlaté mince a odlitky jsou sice dražší, ale s jejich pomocí lze vytvořit stálou finanční rezervu, jejíž cena v budoucnu stoupne. Prodávají se celé stříbrné a zlaté série mincí pro sběratele, ukládat peníze tak lze postupně po menších částkách.

Jak investovat do drahých kovů?

Od září je v prodeji desátý kus ze série slavných australských stříbrných a zlatých mincí věnovaných roku Kohouta. V nabídce je nyní i druhá britská mince z nové sady The Queen’s Beasts s názvem The Griffin, prvním v pořadí byl The Lion. Královnina série bude vycházet až do roku 2025, celkem si její noví majitelé přijdou na desítku mincí, přičemž hodnota jedné stříbrné mince vyjde na cca 1200 Kč, zlatá mince na zhruba 32 000 Kč. I menší investoři tedy mají šanci nastřádat vysokou sumu, když se zaměří na stříbrné mince nebo slitky.

Dodavatelé investičních kovů

Investiční kovy dováží na český a slovenský trh solidní společnost AuPortal s.r.o., ta je registrována u Českého puncovního úřadu a spolupracuje s ověřenými světovými výrobci zlata a stříbra. AuPortal s.r.o. si ve vztahu ke všem klientům zakládá na serióznosti, diskrétnosti a důvěře. Prodávají zlaté a stříbrné mince, slitky a cihly špičkových firem Argor Heraeus a Münze Österreich. Kamennou prodejnu naleznete v Praze a v Brně, s nejvyšší diskrétností je však pořídíte i přes internet nebo telefonicky. Česká pošta vám kovy doručí jako cenné psaní/balík. Zásilka je vždy pojištěna v plné výši kupní ceny, takže touto cestou se k svému zlatu a stříbru dostanete naprosto bezpečně. Nemusíte ani nikam chodit!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.