Jak blokovat reklamy na internetu


Jak blokovat reklamy na internetu
Jak blokovat reklamy na internetu

Reklamy jsou všude! Na stránkách, venku, v obchodech.. Nyní vám však poradíme jak úspěšně blokovat otravné reklamy na internetových stránkách. Pro blokování reklam je nejrozšířenější AdBlock, jedná se o Jak blokovat reklamy na interneturozšíření do prohlížeče (oficiálně podporovaný na Google Chrome, Mozilla Firefox a prohlížeči Opera).


Po instalaci

Po instalaci do prohlížeče stačí prohlížeč restartovat a vše je funkční. Nicméně, doporučujeme AdBlock nastavit, možná objevíte funkce o kterých se vám ani nezdálo. AdBlock si sám stáhne seznam pro blokování reklam na českých a slovenských stránkách, další můžete přidat v nastavení AdBlocku (klikneme na ikonku ABP a na „Možnosti“.Zde najdete všechny funkce kterými oplývá verze vámi právě nainstalovaného AdBlocku.

Závěr

Ačkoliv chápeme že reklamy nemá nikdo rád (ani my ne), za ostatní stránky vás prosím, neblokujte reklamy na stránkách které čtete rádi, zcela jistě tak podpoříte provoz daných stránek.AdBlock touto funkcí disponuje, jmenuje se „Neblokovat otravné reklamy“ a nachází se v sekci „Seznamy filtrů“.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..