Jak funguje suchý šampon?

Jak funguje suchý šampon?

Jak funguje suchý šampon?

Spousta lidí si z dřívějších dob spojuje suché šampony s nepříliš vonícím práškem, který se objevoval na pultech obchodů. Dnes je toto dávnou minulostí, neboť jsou kvalitnější a plné vůní. Vůči vlasům jsou šetrné, jemně působí a dosahují skvělých výsledků.

Suchý šampon bez problémů pohlcuje přebytečný vlasový maz, zbytkové nečistoty z vlasových přípravků, různé nečistoty z vlasů a pokožky.

Často řešíme, jestli je lepší zvolit šampon v prášku či ve spreji. Výhodou spreje je snadná aplikace, lehce a jednoduše se s ním pracuje, stačí pouze nastříkat a rozčesat, je to rozhodně praktičtější. Vedle toho práškový šampon je oblíbenější u profesionálních kadeřníků, kteří si ho chválí zejména pro jeho schopnost zvětšit vlasům jejich objem. Používají ho, i když chtějí zvětšit objem určité části vlasů na hlavě, třeba jen patku.


Každý si musí vyzkoušet, co mu bude vyhovovat. U suché aplikace stačí šampon nanést do celé délky vlasů, nechat působit dvě minuty, potom prsty promnout a co nejvíc rozprostřít. Je lepší vše provádět u zrcadla, s ohledem na to, že většina suchých šamponů je bílé barvy, čímž by se Vám na hlavě mohly udělat nepěkné bílé fleky. Pokud jste v časové tísni, nejlepší je vlasy prostě důkladně vykartáčovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..