Jak hrát v casinu zodpovědně?

Jak hrát v casinu zodpovědně?

Hraní v casinu je potenciálně stejně nebezpečné třeba jako popíjení piva. V menších dávkách aplikovaných jednou za čas se člověk osvěží, případně se mu zlepší nálada. Při častější konzumaci však už často vzniká závislost.

Kdo si chce užívat tento druh zábavy, aniž by riskoval pád někam, kam rozhodně nechce, měl by se řídit alespoň základními zásadami.

1. Nesmí to být zdroj příjmů

Hrát by se mělo jen pro zábavu, a nikoliv pro výdělek. Kdo se snaží za všech okolností vyhrát v casinu peníze, ten snadno přijde dříve či později o všechno. Takoví jedinci mají pak vyšší tendence ke sklonu k závislosti a dostat se z takovéhoto stavu je během na hodně dlouhou trať.

2. Nepůjčovat si na hraní

Kdo nemá dostatečné množství financí a táhne ho to k hazardu, udělá nejlépe, když bude hrát pouze online ovocné automaty zdarma. Každý hráč by měl vědět, jak nastavit rozpočet. Hlavní je nikdy nejít do mínusu. Jakmile dojdou peníze, je nejlepší čas jít o dům dál. Půjčování si na hraní může být první příznakem vzniku závislosti.

3. Hrát jen u legálních provozovatelů

Mnoho hráčů už přišlo na buben, jen protože se nechali zlákat na první pohled skvělými podmínkami v nelegálních casinech. Ovšem chyba lávky. Většinou jsou takové podniky krajně podezřelé a docela neférové.

4. Být v dobrém duševním stavu

Když už si chce člověk zahrát nějakou tu hazardní hru, měl by si dávat pozor na to, aby byl v co nejlepší duševní kondici. Stres totiž nepatří v takovýchto případech mezi nejlepší společníky, stejně tak ovšem ani alkohol a další návykové látky.

5. Je dobré mít pravidla v malíku

Každá hra má nějaká pravidla a ta se mohou lišit podnik od podniku. Proto je dobré si nejdříve tato pravidla důkladně prostudovat.

Někdy jsou jinak pouze maličkosti, jindy se může jednat o zcela odlišnou hru prezentovanou ve známém kabátě. Kupříkladu základní pravidla rulety jsou asi všude totožná, nicméně i drobná odlišnost může z této zábavy udělat pro neznalého hráče noční můru.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..